Komoda sosnowa biała Wenecja Modern

Cena:
949,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
7 - 14 dni roboczych
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+160,00 zł]

Szerokość:
75cm
Wysokość:
89cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PL7008
Numer katalogowy producenta:  PL7008

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda, bieliźniarka sosnowa biała Wenecja, cztery szuflady do sypialni.


Jak przystało na sypialnię jej nieodłącznym elementem musi być praktyczna komoda drewniana - bieliźniarka. Każdy potrzebuje miejsca na bieliznę oraz dodatki. Dlatego też w Serii Wenecja najważniejszą role poza łóżkiem odgrywa pojemna komoda sosnowa z czterema szufladami. Jej nieodłącznym atutem są szerokie i bardzo poręczne metalowe uchwyty. Lekkość poruszania się zawdzięczamy dobrej jakości prowadnicom rolkowym. Praktyczne wysokie nóżki przydatne są przede wszystkim podczas sprzątania, łatwo bowiem usunąć zabrudzenia pod meblem.

WIDOCZNA FAKTURA BLATU - pięknie wykonany blat powstał z litego drewna sosny fińskiej, który w 85% kryje strukturę drewna.

POJEMNE SZUFLADY - cztery drewniane szuflady w białej komodzie to nie jeden atut dla kolekcji Wenecja dzięki czemu nie traci swojego naturalnego wyglądu.

METALOWE UCHWYTY - podłużne srebrne uchwyty mogą zaciekawić nie jednego fanatyka takich detali, a wnętrzu nadać wyjątkowej elegancji.

OZDOBNE NÓŻKI - komoda stoi na drewnianych nóżkach co daje jej jeszcze większego uroku i wprowadza nowoczesny design.

Dużo ubrań i dodatków? To nie problem, kolekcja Wenecja jest odpowiedzią na twoje potrzeby. Aby twoje rzeczy znalazły się w idealnym porządku koniecznie zainwestuj w białe meble Wenecja a zwłaszcza w praktyczną komodę. Idealnie ułożone rzeczy i w dodatku pod ręką to marzenie każdej porządnej Pani domu. Sypialnia to niezwykle ważne pomieszczeni bo w nim znajdują się niezbędne na co dzień elementy ubioru. Tutaj zaczynamy i kończymy dzień i tutaj padają najważniejsze wybory każdego dnia – „w co się ubrać?” Mając wszystko poukładane i podane jak na tacy jest to tylko kwestia chwili. Wspaniała nowoczesna biała bieliźniarka sosnowa Wenecja w stylu skandynawskim z czterema szufladami to idealne rozwiązanie do sypialni. Ekologiczna komoda z litego drewna malowana jest naturalnymi farbami na bazie wodnej. Kolor  biały – kryjący w 85 % jest w zgodzie z najnowszymi trendami. Komoda może być użytkowana nie tylko w sypialni do przechowywania bielizny, ale również w innych pomieszczeniach. Nowoczesne srebrne, duże uchwyty są bardzo poręczne. Szuflady osadzone są na prowadnicach rolkowych, zapewniają płynne przesuwanie. Solidnie wykonana z litego drewna – najwyższej jakości drewna sosnowego. Gruby blat 2,4 cm. Dno szuflady oraz plecy standardowo wykonane są z białej płyty MDF w celu zmniejszenia wagi mebla.

Pamiętaj że kupując meble z drewna kupujesz produkt podlegający naturalnemu procesowi starzenia się. W białych meblach może powstać zmiana w odcieniu drewna. Szybszy proces może nastąpić w miejcach mocno nasłonecznionych. Nie są to wady, a jedynie natura surowca. Przetrzegamy przed trzymaniem mebli w bezpośrednim sąsiedztwie z grzejnikami i używaniu detergentów.

Kolekcja:
Wenecja
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Biały
Krycie:
85%
Szerokość:
75cm
Wysokość:
89cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Rolkowe
Blat:
2,4cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top