Komoda sosnowa Korfu K4.4 biała

Cena:
799,00 zł
719,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
162cm
Wysokość:
79cm
Głębokość:
37cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
100005
Numer katalogowy producenta:  100005

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda biała lita, drewniana, sosnowa K4.4. Białe komody do Twojego wnętrza.


Ile razy już słyszeliśmy zdanie: „taka, ale biała”. To odnośnie naszej najlepiej sprzedającej się komody drewnianej, sosnowego K4.4. Dlatego też wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i stworzyliśmy klasyczną i niezwykle praktyczną komodę w ciepłej bieli zgodnie z najnowszymi trendami a co lepsze w przystępnej cenie. Ta wspaniała komoda od wielu lat gości w naszym sklepie a w kolorze białym już szczególnie jest rozchwytywana przez naszych klientów.

Dane techniczne:

Seria: Korfu Szerokość:162cm Wymiar szuflady: 31,5x28,5cm Uchwyt: drewniana gałka
Kolor: Biały Wysokość:79cm Półka: 29x39,5cm, ś29x76cm Prowadnice szuflad: kulkowe
Materiał: Drewno sosnowe Głębokość:37 cm Plecy:płyta MDF Gwarancja: 12 miesięcy

 

Kontynuacja bardzo popularnej komody sosnowej K4.4 tym razem w kolorze białym. Komoda ta, jest najlepiej sprzedającym się meblem od kilku lat. Nie chcieliśmy ulepszać czegoś co ma wielu zwolenników, jednak nasi Klienci często pytali o białe komody klasyczne. Powstała więc prosta, funkcjonalna komoda której biały kolor jeszcze bardziej podkreślił walory estetyczne. Nie straciła ona na naturalności za sprawą wodnych ekologicznych lakierów. Jej największym atutem poza elegancją jest praktyczność. Pomieścisz w niej ogromne ilości rzeczy. Komoda sosnowa biała posiada cztery szufladki na podręczne rzeczy. Dodatkowym atutem są wspaniałe dwie podwójne szafki z regulowaną półką które pomieszczą bardzo dużą ilość ubrań, bądź rzeczy w twoim pomieszczeniu. Szuflady poruszają się na prowadnicach kulkowych z ¾ wysuwem. Plecy komody oraz dna szuflad dla zmniejszenia wagi mebla zostały zrobione z płyty mdf. Mebel pokryty jest kryjącym podkładem i białym wodnym lakierem, co powoduje, że widoczna jest struktura drewna. Wewnątrz jest bielony z bardziej widocznymi sękami. To wszystko sprawia, że komoda prezentuje się bardzo naturalnie i ekskluzywnie.

Dzięki ekologicznym lakierom drewno zachowuje swój naturalny wygląd oraz podlega naturalnym procesom starzenia. Niezwykła komoda która odmieni wnętrze Twojego domu.

Komoda biała wysyłana jest w paczkach z prostą i czytelną instrukcją do samodzielnego montażu

Szerokość:
162cm
Wysokość:
79cm
Głębokość:
37cm

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top