Masz żadnych produktów w koszyku.

Komoda TV duża Belluno Elegante biała - wysyłka po 9,05

SKU: 010B
Numer katalogowy producenta: PL010B
darmowa dostawa Darmowa dostawa
Data dostarczenia: Wysyłka po 09.05
1 199,00 zł

Komoda sosnowa duża pod telewizor, RTV Belluno w kolorze białym. Komoda do salonu.

Oglądanie telewizji to zajęcie najbardziej rozpowszechnione na całym świecie. Ponad 65 % polaków ogląda swoje ulubione seriale, filmy codziennie. Zazwyczaj włączamy telewizor aby zrelaksować się na kanapie po ciężkim dniu bądź nadzwyczajnie zabić czas w wolny dzień. Skoro większość społeczeństwa ogląda telewizję i kupuje  najnowszej generacji telewizory warto pomyśleć o dobrej komodzie RTV. Musi być solidna, szeroka i nie odbiegać wyjątkowym designem od najnowszego telewizora. Sosnowa komoda RTV z serii Belluno Elegante to najlepsze rozwiązanie dla każdego miłośnika dobrego kina

komoda biała z drewna telewizyjna


Zobacz 5 powodów które czynią ją tak wyjątkową:

komoda pod telewizor biała


 • kolo numer 1
  Sosna fińska
  odporna na uszkodzenia
 • kolo numer 2
  Ciepły biały kolor
  farba ekologiczna oparta na bazie wodnej
 • kolo numer 3
  Szerokość
  komoda dostosowana do dużych telewizorów
 • kolo numer 4
  Funkcjonalna
  szufladki i półki na konsole i gry
 • kolo numer 5
  Wyjątkowy design
  piękne zdobienia typowe dla stylu prowansalskiego.
 


Zobacz detale
 
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych

Dane techniczne

Seria:
Belluno Elegante

Kolor:
Ciepły biały RAL9010
Krycie: 85%

Materiał:
Drewno sosnowe

Gwarancja:
12 miesięcy

Szerokość:
167 cm

Głębokość:
53cm

Wysokość:
53cm

Gałka:
stare srebro

Wymiary szuflady:
43,8x38,5cm, h:9cm

Wymiar wnęki bocznej:
44,7x13cm

Wymiar wnęki środkowej:
56,5x56,5cm h:30,6cm (lub 2x 18cm)

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk

białe meble do salonu prowansalskie
 

Drewniana komoda RTV ma wiele zalet. Pierwszą z nich jest trwałość. Skąd mamy pewność?! Komoda wykonaliśmy z sosny fińskiej, która wyróżnia się szczególną wytrzymałością na uszkodzenia. Mebel jest przede wszystkim funkcjonalny. Wskazuje na to idealny rozkład półek i szufladek o dużej głębokości. Rozmiar wnęk pozwala na umieszczenie tam konsoli, płyt czy DVD.

Szufladki poruszają się na prowadnicach najlepszej jakości Hettich soft close. Dzięki nim trzaskanie szufladkami staje się nie możliwe.

Sosnowa komoda to nie tylko trwałość, praktyczność ale również niebanalny design. Belluno Elegante to unikatowe meble, których nie spotkamy w każdym sklepie. Komoda RTV tak jak inne meble z tej serii cechuje niepowtarzane piękno. Zapewnia nam to prowansalski design. Wyjątkowe zdobienia, fenomenalnie wyprofilowane frezy i piękny blat sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Dodatkowym autem jest powszechnie pożądany kolor ciepłej bieli. Rozświetla on ciemne wnętrza, subtelnie podkreśla wnętrze oraz sprawia, że każdy pokoik będzie przytulny. Ciepłą biel delikatnie rozpraszają gałeczki w kolorze starego srebra.

Komoda z szufladkami wysyłamy w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

W związku z użyciem naturalnych materiałów, komoda TV podlega naturalnemu procesowi starzenia się drewna a słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując białe meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych .    
szafka biała pod telewizor


Napisz własną recenzję produktu
*
*
 • Zły
 • Doskonały