Komoda TV duża Belluno Elegante biała

Cena:
1 349,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
167cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
53cm
SKU:
PL010B
Numer katalogowy producenta:  PL010B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Komoda sosnowa duża pod telewizor, RTV Belluno w kolorze białym. Komoda do salonu.


Oglądanie telewizji to zajęcie najbardziej rozpowszechnione na całym świecie. Ponad 65 % polaków ogląda swoje ulubione seriale, filmy codziennie. Zazwyczaj włączamy telewizor aby zrelaksować się na kanapie po ciężkim dniu bądź nadzwyczajnie zabić czas w wolny dzień. Skoro większość społeczeństwa ogląda telewizję i kupuje najnowszej generacji telewizory warto pomyśleć o dobrej komodzie RTV. Musi być solidna, szeroka i nie odbiegać wyjątkowym designem od najnowszego telewizora. Sosnowa komoda RTV z serii Belluno Elegante to najlepsze rozwiązanie dla każdego miłośnika dobrego kina

DREWNIANY BLAT - drewniany blat w odcieniu ciepłej bieli wprowadzi do domu niebywałą elegancję oraz zaszczyci swoją delikatnością nie jednego gościa.

FREZY - gustownie wyfrezowany blat oraz szuflady wprowadzają nas do stylu prowansalskiego.

CICHY DOMYK - szuflady pracują na wysokiej jakości prowadnicach Hettich z systemem cichego domyku aby korzystanie z nich oraz oglądanie swojego ulubionego filmu nie było utrudnione.

OZDOBNA LISTWA DOLNA - trwała drewniana dolna listwa to charakterystyczny element dla tej serii mebli.

Drewniana komoda RTV ma wiele zalet. Pierwszą z nich jest trwałość. Skąd mamy pewność?! Komoda wykonaliśmy z sosny fińskiej, która wyróżnia się szczególną wytrzymałością na uszkodzenia. Mebel jest przede wszystkim funkcjonalny. Wskazuje na to idealny rozkład półek i szufladek o dużej głębokości. Rozmiar wnęk pozwala na umieszczenie tam konsoli, płyt czy DVD. Drewniana komoda została pokryta białą farbą w odcieniu ciepłej bieli RAL9010.

Szufladki poruszają się na prowadnicach najlepszej jakości Hettich soft close. Dzięki nim trzaskanie szufladkami staje się nie możliwe.

Sosnowa komoda biała to nie tylko trwałość, praktyczność ale również niebanalny design. Belluno Elegante to unikatowe meble, których nie spotkamy w każdym sklepie. Komoda RTV tak jak inne meble z tej serii cechuje niepowtarzane piękno. Zapewnia nam to prowansalski design. Wyjątkowe zdobienia, fenomenalnie wyprofilowane frezy i piękny blat sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Dodatkowym autem jest powszechnie pożądany kolor ciepłej bieli. Rozświetla on ciemne wnętrza, subtelnie podkreśla wnętrze oraz sprawia, że każdy pokoik będzie przytulny. Ciepłą biel delikatnie rozpraszają gałeczki w kolorze starego srebra.

Komoda z szufladkami, wysyłamy w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

W związku z użyciem naturalnych materiałów, komoda TV podlega naturalnemu procesowi starzenia się drewna a słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując białe meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

duża komoda

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
167cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
53cm
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top