Komoda TV Belluno Elegante biała/orzech

Online support
24/7
PL009B/O
Numer katalogowy producenta:  PL009B/O
Cena:
949,00 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PL009B/O
Numer katalogowy producenta:  PL009B/O

Komoda sosnowa pod telewizor,TV Belluno Elegante biały/orzech.


Każdy z nas lubi obejrzeć ciekawy film, wzruszać się podczas seriali i dokształcać się dzięki programom dokumentalnym. Sam jednak przyznasz, że komfort wypoczynku jest lepszy, gdy otacza Cię ład, porządek i piękno w najczystszym wydaniu. Komoda TV z kolekcji Belluno w kolorach białym z ciemnoorzechowym blatem zapewni Ci dodatkową przestrzeń na sprzęt RTV, kolekcję filmów czy inne drobiazgi. Została specjalnie zaprojektowana tak, by ukryć kable i jednocześnie stanowić piękne uzupełnienie wystroju wnętrza.


Dane techniczne
Seria:Belluno Elegante
Kolor:Ciepły biały RAL9010
Blat: orzech
Krycie: 85%
Materiał:Drewno sosnowe
Gwarancja:12 miesięcy
Szerokość:111 cm
Głębokość:53cm
Wysokość:53cm
Gałka:stare złoto
Wymiary szuflady:43,8x38,5cm, h:9cm
Wymiar wnęki:44,7,5x13cm
Wymiar wnęki wewnątrz:49x21cm
Prowadnica:Hettich -cichy domyk


Komoda biała TV biały/orzech posiada wiele zastosowań. Może być miejscem, w którym będziesz przechowywać ulubione filmy i na którym stać będzie Twój telewizor. Może też pełnić funkcję dekoracyjną, będąc jednocześnie praktycznym schowkiem.

Komoda TV wykonana została z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej, co gwarantuje jej trwałość. Drewno pomalowano na ciepły odcień bieli oraz kolor ciemnoorzechowy. Takie połączenie cechuje się wysoką elegancją, jest też klasyczne, a więc ponadczasowe. Znajdujące się na szufladach frezy, będące znakiem rozpoznawczym serii Belluno, dodają meblowi szyku. Całości dopełniają okrągłe gałki w kolorze starego złota.

Design drewnianej komody jest ponadczasowy i wysoce użyteczny. Wycięte w tylnej ściance mebla otwory służą ukryciu kabli od sprzętu RTV, dzięki czemu ich widok nie będzie obniżał wartości estetycznej komody. Aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z szuflad, zostały one osadzone na najlepszych na rynku prowadnicach Quadro. Znane są jako system cichy domyk. Dzięki nim wsuwanie i wysuwanie szuflad jest bardzo ciche i delikatne. Zapobiegają one trzaskaniu, co chroni mebel. Komoda TV biała z blatem orzech zawiera dwie pojemne szuflady oraz dwie wnęki, w których możesz trzymać, np.: kolekcję DVD. Gruby blat (5 cm) jest także solidną podstawą do położenia na nim sprzętów RTV bądź innych drogich Ci rzeczy,

Drewniana komoda TV z kolekcji Belluno będzie pasować zarówno do innych mebli w kolorze biały/orzech, może stanowić też ciekawy dodatek do serii Belluno Elegante. Świetnie zgra się także z innymi kolekcjami.

Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

back to top