Komoda biała TV Orvietto

Online support
24/7
PLOR18B
Numer katalogowy producenta:  PLOR18B
Cena:
899,00 zł
719,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR18B
Numer katalogowy producenta:  PLOR18B

Komoda Orvietto TV - biała komoda do salonu.

Zastanawiasz się gdzie umieścić swoje DVD, Blue-Ray, sprzęt grający, konsolę do gier lub po prostu telewizor? Komodę TV stworzyliśmy właśnie z myślą o tego typu zastosowaniach. Swobodnie ułożysz kable w specjalnie do tego stworzonym otworze w tylnej ściance mebla. Na półkach zmieścisz swoje ulubione filmy i płyty.Dane techniczne

Seria:
Orvietto

Kolor:
Biały

Blat:
Biały

Lakier wodny:
Krycie 90%

Materiał:
Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa

Szerokość:
148 cm

Głębokość:
44 cm

Wysokość:
52 cm

Przeszklenie:
Przyciemniane

Uchwyt:
Metal

Prowadnica:
Hettich -cichy domyk

Gwarancja:
12 miesiecy

 
OPIS PRODUKTU
 
Posiada dwoje drewnianych drzwiczek, za którymi przechowasz rzadziej używane rzeczy, lub przedmioty, które wolałbyś ukryć przed wzrokiem gości. Na półce wyeksponujesz ulubione filmy oraz bibeloty. Konstrukcja mebla dzięki dwóm podpórkom znajdującym się symetrycznie w środkowej części gwarantuje solidne podparcie w przypadku ustawienia na nim cięższych przedmiotów jak telewizor czy wieża Hi-Fi. Solidny blat wykonany również z drewna sosnowego, pieczętuje całość bryły, doskonale współgrając ze zdobionymi, również drewnianymi nóżkami. Ekologiczna farba wodna zapewnia bezpieczeństwo i komfort podkreślony estetycznym wykończeniem.

 
Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
 
 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top