Komoda biała z szarym blatem TV Orvietto

Online support
24/7
PLOR18B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR18B/P
Cena:
899,00 zł
719,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR18B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR18B/P

Komoda Orvietto TV - biała komoda do salonu z szarym blatem.


Na pewno szukasz dogodnego miejsca na swój odtwarzacz DVD, Blue-Ray, wierzę Hi-Fi, konsolę do gier lub telewizor. Z myślą o tego rodzaju zastosowaniach stworzyliśmy drewnianą komodę TV. Nie musisz martwić się wszechobecnymi kablami, plątającymi się dookoła i za meblem. Dzięki specjalnie do tego przeznaczonemu otworowi wszystkie przewody będą tworzyły jedną, łatwą do zagospodarowania wiązkę. Na półkach umieść swoje ulubione czasopisma, filmy lub płyty winylowe.

 

Dane techniczne
Seria:Orvietto
Kolor: Biały
Blat:Popiel
Lakier wodny:Krycie 90%
Materiał:Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa
Szerokość:148 cm
Głębokość:44 cm
Wysokość:52
Przeszklenie:Przyciemniane
Uchwyt:Metal
Prowadnica:Hettich -cichy domyk
Gwarancja:12 miesiecy


OPIS PRODUKTU

Dzięki symetrycznie położonym szafkom w komodzie zyskujesz do zagospodarowania powierzchnię prywatną, osłoniętą przed spojrzeniami gości. Przechowasz w niej mniej eksponowane, ale równie ważne przedmioty. Na półce natomiast zaprezentujesz ulubione albumy muzyczne i filmy. Dzięki odpowiednio rozwiązanemu przeniesieniu ciężaru z blatu na nóżki oraz wsporniki mebla sosnowy blat doskonale zniesie ciężar telewizora czy sprzętu grającego. Szczotkowany blat komody o niepowtarzalnej fakturze stanowi niepodważalny atut zarówno tego mebla, jak i całej kolekcji. Słoje naturalnego drewna zostały wydobyte dzięki szeregowi procesów technicznych. Nadały mu oryginalny i niezwykle elegancki wygląd w odcieniu przecieranej szarości. Drewniane, zdobione nóżki są „wisienką na torcie” komody, stanowiąc solidne i wytrzymałe podparcie konstrukcji.

Drewno sosnowe użyte w elementach komody podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla drewnianego na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top