Komody

Komody do salonu z litego drewna

W Twoim salonie nie może zabraknąć kilku podstawowych mebli jak stolik kawowy czy witrynka. Komoda jest również jednym z obowiązkowych elementów wystroju Twojego wnętrza. W zależności od potrzeb możesz wybrać komodę z szufladami i szafkami zamkniętymi, jeśli chcesz w niej umieścić rzeczy, którymi niekoniecznie chcesz się chwalić odwiedzającym Cię gościom. Jeśli natomiast chcesz jednocześnie zapewnić sobie dodatkową przestrzeń ekspozycyjną dla zdjęć swoich bliskich lub pamiątek w postaci ozdobnej zastawy stołowej, z pewnością zainteresuje Cię komoda drewniana z przeszkleniem.

W Twoim salonie nie może także zabraknąć komody TV. To mebel, przy pomocy którego wyeksponujesz nie tylko telewizor, ale również konsolę do gier, czy wieżę Hi-Fi. Jeśli Twój salon jest stosunkowo niewielki możesz wybrać małą, białą komodę TV, której kolor optycznie powiększy wnętrze. Jeśli natomiast Twój salon jest większy śmiało postaw na dużą komodę TV z kolekcji Belluno Elegante lub masywną komodę TV Marone.

Funkcjonalne i stylowe komody

W ofercie sklepu internetowego znajdziesz bogaty wybór komód oraz komód telewizyjnych. Dominującym odcieniem jest biel. Jej odcień w zalezności od wybranej kolekcji może się jednak różnić. Komody Belluno Elegante charakteryzują się ciepłą bielą natomiast meble z kolekcji Toskania lub Loretto Country są śnieżnobiałe. Dostępne są jednak inne warianty kolorystyczne – np. komoda w kolorze miodowej sosny z wyraźnie widocznym rysunkiem słoi drzewnych lub modne połączenia bieli z popielem lub złocistym dębem.

Komody w stylu prowansalskim i rustykalnym

Chcąc umożliwić Ci zaaranżowanie salonu w Twoim ulubionym stylu mamy do zaoferowania komody drewniane z różnych kolekcji, które wraz z pozostałymi meblami z danej serii tworzą harmonijną całość. Jeśli marzysz o klasycznym salonie w odcieniu ciepłej bieli powinieneś zapoznać się z bogatą ofertą komód oraz komód TV z kolekcji Belluno Elegante. Miłośnikom wnętrz w stylu rustykalnym z pewnością przypadnie do gustu kolekcja Toskania oraz Marone. Fronty komód Marone ozdobiliśmy romantycznymi szprosami, które podkreślają rustykalny charakter mebli. Jeśli natomiast cenisz sobie minimalistyczne wzornictwo, komody Loretto Country będą doskonałym wyborem.

back to top