Komody

Praktyczna i elegancka komoda do jadalni

Jadalnia jest przede wszystkim reprezentacyjnym miejscem. Zasiadasz tam przy wspólnym stole do obiadu ze swoją rodziną i gośćmi. Nic dziwnego zatem, że zależy Ci na tym, aby prezentowała się świetnie. W tym celu szukasz witrynki lub kredensu, które zapewnią Ci odpowiednie miejsce do wyeksponowania Twoich ulubionych ozdób i rodzinnych pamiątek. Co jednak z przedmiotami, którymi nie do końca chcesz się chwalić przed odwiedzającymi Cię przyjaciółmi? W tym celu sprawdzi się pojemna, ale i stylowa komoda. Schowasz w niej świeże obrusy, ściereczki czy pościel i prześcieradła, na które możesz nie mieć miejsca w sypialni. Dodatkowo, efektowny design sprawia, że będzie ozdobą Twojego salonu.

Szeroki wybór komód z drewna

W ofercie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz komody, które doskonale odpowiedzą na Twoje potrzeby. Nasze meble tworzymy z litego drewna sosny fińskiej. To właśnie ten naturalny materiał zapewnia wyjątkową trwałość naszych mebli oraz odporność na uszkodzenia. Dominującym wariantem kolorystycznym jest ciepła biel. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferujemy także modne połączenie korpusu w odcieniu bieli z blatem w kolorze orzechowym czy dębowym. W zależności od kolekcji, kolor uzyskujemy pokrywając meble ekologiczną farbą wodną lub woskiem. Niezależnie od rodzaju powłoki, komody w naszym sklepie cechują się wyraźnie widocznym rysunkiem słoi drzewnych i sęków. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu farb o kryciu na poziomie 85%. W naszej ofercie znajdziesz komody do jadalni między innymi z prowansalskiej kolekcji Belluno Elegante lub rustykalnej serii Marone.

Odpowiedzialna i racjonalna produkcja

Dobro naszej planety leży nam na sercu. Zdajemy sobie sprawę, że zanieczyszczenie środowiska i zachodzące zmiany klimatyczne to jeden z poważniejszych problemów współczesnego świata. Dlatego, chcąc pozostać w zgodzie z naturą, zwracamy uwagę na to, by wykorzystywane przez nas drewno pochodziło jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, nasze meble pokrywamy ekologicznymi farbami, które umożliwiają oddychanie drewna. Wybierz meble drewniane od polskiego producenta i bądź eko razem z nami.

back to top