Komody

Funkcjonalne komody do gabinetu

Komoda to niezwykle przydatny mebel w każdym gabinecie. Pośród przedmiotów, z których korzystasz na co dzień podczas pracy jest wiele takich, których nie chcesz trzymać na wierzchu. Mogą to być ważne dokumenty, które powinny być odpowiednio zabezpieczone lub liczne akcesoria biurowe, których obecność na biurku wprowadzałaby chaos. Właśnie dlatego komoda wyposażona w zamykane szafki oraz szuflady będzie praktycznym rozwiązaniem w Twoim biurze. Poza niezaprzeczalną funkcją użytkową pełnić może również rolę ozdobną. Lekki, nienachalny design doda wnętrzu elegancji. Blat natomiast to przestrzeń, którą możesz wykorzystać do postawienia kwiatów lub sezonowych dekoracji.

Komody drewniane w pokoju do pracy

W naszej ofercie znajdziesz komody wykonane z litego drewna sosny fińskiej. To właśnie ten szlachetny materiał sprawia, że nasze meble są tak solidne i trwałe. Pośród naszych mebli prym wiodą modele w białej wersji kolorystycznej. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy także komody w odcieniu miodowej sosny oraz modne połączenie bieli i odcienia dębowego lub orzechowego. W naszym asortymencie znajdziesz komody wyposażone w szuflady, szafki zamknięte, a także szafki przeszklone. Te ostatnie cechują się delikatnymi szprosami, które nadają im rustykalny charakter. Szafki wyposażone są w hamulce zaś w szufladach zamontowaliśmy prowadnice z systemem cichego domyku. Wszystko po to, aby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania. Zastosowane przez nas rozwiązania zapobiegają trzaskaniu. Dodatkowym atutem jest ochrona mebli przed nadmierną eksploatacją.

Odpowiedzialna i zrównoważona uprawa

Dobro naszej planety jest dla nas niezwykle ważne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby meble, które Ci oferujemy były wykonane z drewna pochodzącego jedynie z racjonalnych i zrównoważonych upraw. Ponadto pokrywamy je ekologicznymi farbami wodnymi i woskami, które umożliwiają drewnu swobodne oddychanie i zachodzenie naturalnych procesów starzenia się. W konsekwencji masz pewność, że decydując się na polskie meble z litego drewna nie szkodzisz naszej planecie i nie przyczyniasz się do zaburzenia równowagi w środowisku.

back to top