Komody TV

Praktyczna komoda TV z litego drewna

Salon jest miejscem, w którym relaksujesz się po długim dniu oglądając kolejny odcinek swojego serialu. Tam również spędzasz długie godziny z przyjaciółmi, gdy zaprosisz ich na nocny maraton filmowy. Nic zatem dziwnego, że jednym z kluczowych elementów wystroju każdego salonu jest praktyczna komoda TV. To mebel, który pozwoli Ci wyeksponować nie tylko telewizor, ale również konsolę do gier lub wieżę Hi-Fi. Dodatkowo, warto by zapewniała Ci ona również miejsce na kolekcję Twoich filmów czy pilota. Sprawdzą się w tym celu szufladki oraz niewielkie otwarte półki. Komoda TV powinna też być zaprojektowana w taki sposób, by kable nie były widoczne.

Stylowy i elegancki salon

Komody TV z litego drewna sosny fińskiej, dostępne w ofercie sklepu internetowego meblezych.pl spełniają wszystkie powyższe kryteria. Komody zostały wykonane z litego drewna sosny fińskiej, które zapewnia im stabilność oraz chroni mebel przed uszkodzeniami. W naszym asortymencie dominują komody TV w kolorze białym. Oferujemy jednak także modele w modnym połączeniu ciepłej bieli z blatem w odcieniu orzechowym lub dębowym. W zależności od kolekcji meble pokryliśmy farbą wodną lub woskiem. Krycie tych powłok utrzymuje się na poziomie około 85%. Jest to cecha charakterystyczna naszych mebli. Dzięki niej bez trudu możesz zaobserwować rysunek słoi drzewnych i sęków obecnych na powierzchni mebla. To zaś sprawia, że każdy mebel zyskuje niepowtarzalny charakter – mimo produkcji seryjnej nie ma dwóch jednakowych komód TV.

Komody TV idealne do każdego wnętrza

Niezależnie od tego, w jakim stylu zamierzasz urządzić swój salon, w internetowym sklepie meblowym meblezych.pl znajdziesz komody telewizyjne będące częścią różnych serii. Dzięki temu bez trudu urządzisz swoje wymarzone wnętrze. Jeśli jesteś fanem stylu rustykalnego, powinieneś sprawdzić komodę z kolekcji Marone. Seria Belluno Elegante jest natomiast idealna dla miłośników klasycznych wnętrz w stylu prowansalskim. Warto również zwrócić uwagę na komodę TV z serii Loretto Country – jej uniwersalny design sprawia, że sprawdzi się doskonale zarówno w bardziej tradycyjnym salonie, jak i nowoczesnym lofcie.

1 399,00 zł

back to top