Kredensy

Elegancka przestrzeń ekspozycyjna do Twojego salonu

Potrzebujesz mebla, który pozwoli Ci wyeksponować Twoje ozdoby? Zależy Ci na estetycznej przestrzeni, by móc pochwalić się kolekcją ozdobnych, zapachowych świec? A może szukasz miejsca, by poukładać swoje ulubione książki, do których chętnie wracasz? Stylowy kredens z naturalnego drewna sprawdzi się w tej roli doskonale. To obszerny mebel, który składa się z systemu szafek szamkniętych, półek otwartych oraz szuflad. Te ostatnie oparte zostały na prowadnicach z systemem cichego domyku. To nowatorskie rozwiązanie zapobiega trzaskaniu. Tym samym zaś podnosi komfort użytkowania i chroni mebel przed uszkodzeniami.

Jeśli cenisz sobie elastyczność, dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie nadstawka do komody Belluno Elegante. Przy pomocy komody Belluno Elegante oraz wspomnianej powyżej nadstawki z tej samej kolekcji stworzysz samodzielnie kredens, który w każdej chwili możesz przekształcić w zwyczajną komodę.

Salon w stylu prowansalskim

W asortymencie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz bogatą ofertę kredensów w różnych wymiarach, a także nadstawki do komód. Pochodzące z kolekcji Belluno Elegante kredensy doskonale komponują się z pozostałymi bryłami z tej serii. Kredensy i nadstawki Belluno Elegante dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych, jednak dominującym odcieniem jest ciepła biel.

Ekologiczne meble w Twoim domu

Porządany odcień mebla uzyskujemy pokrywając go ekologiczną farbą wodną, której krycie utrzymuje się na poziomie 85%. Zastosowanie naturalnej powłoki umożliwia drewnu oddychanie oraz swobodne zachodzenie procesów starzenia się. W rezultacie tego zjawiska każdy mebel zyskuje niepowtarzalny, szlachetny rys. Meble zostały wykonane z naturalnego drewna sosny fińskiej. Jest to niezwykle szlachetny i trwały materiał, któremu nasze meble zawdzięczają swoją odporność na uszkodzenia. Mając na względzie dobro naszej planety, zwracamy uwagę na to, by surowiec, z którego korzystamy pochodził jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw.

back to top