Kredensy

Elegancki kredens do jadalni

Urządzając jadalnię, w pierwszej kolejności skupiasz się na tym, by stół był wystarczająco duży, aby pomieścić członków rodziny i gości. Zależy Ci także na tym, żeby krzesła dobrze się z nim komponowały i były wygodne. Jednak z uwagi na fakt, że jest to miejsce, w którym spędzasz czas z odwiedzającymi Cię bliskimi i przyjaciółmi, warto także zatroszczyć się o to, by prezentowało się nienagannie. Tym, czego nie może zabraknąć w Twojej jadalni jest zatem elegancki kredens. To praktyczny mebel, który pozwoli Ci wyeksponować wszystkie Twoje pamiątki i ozdoby. Zagwarantuje Ci także zamkniętą przestrzeń, gdzie schowasz dokumenty lub świeże obrusy i ściereczki. Ciekawym rozwiązaniem może być także funkcjonalna nadstawka do komody.

Kredens z litego drewna

W sklepie internetowym meblezych.pl znajdziesz wykonane z litego drewna kredensy do jadalni. Do ich produkcji użyliśmy drewna sosny fińskiej. Zastosowanie tego szlachetnego materiału sprawia, że meble są tak trwałe i odporne na uszkodzenia. Kredensy do jadalni utrzymane są w odcieniu ciepłej bieli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy także modne połączenie białych korpusów z wieńcami w odcieniu dębowym lub orzechowym. Charakter całości podkreślają metalowe uchwyty w kolorze starego złota lub srebra. Meble pomalowaliśmy ekologiczną farbą wodną o kryciu około 85%. Dzięki temu, pod jej powierzchnią widoczny pozostaje rysunek słoi drzewnych. To zaś sprawia, że każdy mebel zyskuje unikatowy charakter – nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy.

Właściwa pielęgnacja to podstawa

Drewno sosny fińskiej to solidny i wytrzymały materiał. Należy jednak pamiętać, że ze względu na swoje naturalne pochodzenie, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Stosując się do kilku prostych porad będziesz mógł się cieszyć urodą mebli drewnianych przez wiele lat. Przede wszystkim unikaj szorstkich gąbek i preparatów chemicznych, które mogą uszkodzić powierzchnię mebla. Wystarczy Ci wilgotna ściereczka z mikrofibry. Staraj się też nie stawiać mebli w sąsiedztwie urządzeń grzewczych.

back to top