Krzesła

Odporne na uszkodzenia i stabilne krzesła

Sklep internetowy meblezych.pl oferuje bogatą gamę krzeseł wykonanych z drewna bukowego i dębowego. Krzesła zostały wykonane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu są stabilne i nie kiwają się. Solidny i trwały materiał to gwarancja, że będą Ci one służyć przez długi czas. Do wyboru są krzesła w pokryte farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli lub olejowane, w naturalnym kolorze litego drewna. Krycie farby wodnej wynosi około 85%, dzięki czemu pod jej powłoką z łatwością dostrzeżesz rysunek słoi drzewnych i sęków. Ich obecność natomiast nadaje meblom unikatowy charakter. Każde krzesło jest wyjątkowe - nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy.

Wytrzymały i ekologiczny materiał

Produkując nasze meble zwracamy szczególną uwagę nie tylko na jakość wykonania, ale również na źródło pochodzenia materiałów, które wykorzystujemy. Troszczymy się o to, by drewno dębowe i bukowe, z którego powstają nasze krzesła, było pozyskiwane jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, do malowania naszych mebli używamy ekologicznych farb. Dzięki temu, stawiając na polskie krzesła z litego drewna masz pewność, że pozostajesz w zgodzie ze środowiskiem.

Krzesła jadalniane z litego drewna

W ofercie znajdują się krzesła dębowe oraz białe krzesła bukowe z kolekcji Belluno Elegante. Dostępne są również białe krzesła z siedziskiem materiałowym. Pośród wielu kolorów obić materiałowych do wyboru są również warianty plamoodporne. Każdy rodzic wie, jak ciężko jest zachować porządek przy małym dziecku, dlatego z pewnością doceni możliwość wyboru takiej opcji. Różnorodność form i bogactwo kolorów sprawi, że z łatwością dobierzesz krzesła odpowiednie dla siebie. Zaaranżujesz z nimi stylowy pokój dzienny lub jadalnię. Ponad to, zapewnią one odpowiednie oparcie dla Twoich pleców i komfort nawet podczas dłuższych spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

349,00 zł

back to top