Krzesła

Wygodne krzesła do jadalni

Jesteś miłośnikiem rodzinnych obiadów i wspólnego biesiadowania z przyjaciółmi? W Twojej jadalni, poza dużym stołem, przy którym ugościsz wszystkich swoich bliskich, nie może także zabraknąć wygodnych krzeseł. Zastanawiając się nad ich wyborem powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych cech. Przede wszystkim krzesła jadalniane powinny być stabilne i solidnie wykonane. Nie chcesz przecież, aby kiwały się podczas użytkowania. Chcesz się na nich czuć komfortowo i nie myśleć o kwestiach bezpieczeństwa. W tym celu warto zdecydować się na drewno bukowe lub dębowe. Zapewnia ono meblom tak pożądaną trwałość. Pozostając przy temacie komfortu, krzesła jadalniane powinny być doskonale wyprofilowane. W przeciwnym razie rodzinny obiad nie będzie dla Twoich bliskich miłym doświadczeniem. Nawet jeśli zastawisz cały stół pysznościami.

Szeroki wybór krzeseł jadalnianych

W ofercie internetowego sklepu meblowego meblezych.pl znajdziesz bogaty wybór krzeseł jadalnianych, które spełniają wszystkie powyższe kryteria. Znajdziesz pośród nich solidne krzesła z drewna dębowego. Pokryte zostały olejem, dzięki czemu drewno zachowało swój naturalny odcień. Ponadto, struktura drewna jest na ich powierzchni doskonale widoczna. To zaś z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom naturalnych materiałów. W ofercie dostępne są także białe krzesła bukowe w wariancie z siedziskiem drewnianym lub materiałowym. Jeśli zdecydujesz się na obicie materiałowe, pośród wielu kolorów, znajdziesz wersje plamoodporne. Klasyczny design krzeseł sprawia, że doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – od eleganckiej jadalni w stylu prowansalskim, po nowoczesne, lekko industrialne wnętrze.

Naturalny materiał

Lite drewno jest niezwykle trwałe i szlachetne, jednak, ze względu na swoje naturalne pochodzenie, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli chcesz, aby drewniane krzesła służyły Ci przez długie lata i zachwycały swoją urodą, powinieneś zastosować się do kilku prostych porad. Przede wszystkim stawiaj je na równej powierzchni, aby uniknąć odkształceń. Ponadto, unikaj umieszczania mebli z drewna w pobliżu urządzeń emitujących ciepło. Ich bezpośrednie sąsiedztwo może nadmiernie przyspieszyć starzenie się drewna.

Obrazek Krzesło Belluno Elegante 31 - obicia materiałowe SUPER OKAZJA
dębowe jadalnie SUPER OKAZJA

299,00 zł

379,00 zł

Obrazek Krzesło Dębowe Camini 02 SUPER OKAZJA

299,00 zł

379,00 zł

349,00 zł

back to top