Krzesło Belluno Elegante 10

Cena:
239,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
24h - 28dni
MATERIAŁ: *

Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
43cm
Wysokość:
96cm
Głębokość:
44cm
SKU:
DRM KT10
Numer katalogowy producenta:  DRM K10

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Krzesło Belluno Elegante 10 białe bukowe.

DOSTĘPNOŚĆ KRZESEŁ NALEŻY SKONSULTOWAĆ TELEFONICZNIE Z OBSŁUGĄ KLIENTA

 

W PRZYPADKU WYBRANIA OBICIA MATERIAŁOWEGO W INFORMACJI DO SPRZEDAJĄCEGO WPISZ NAZWĘ TKANINY, KTÓRĄ WYBIERASZ


Stelaż krzesła wykonany został z twardego drewna bukowego. Na 45- centymetrze znajduje się wygodne siedzisko. Oparcie nie obciąża pleców podczas siedzenia, co daje nam komfort i satysfakcje z tak prozaicznej czynności, jak siedzenie.
Również odpowiednia krzywizna i wysokość oparcia gwarantują rozluźnione mięśnie pleców nawet podczas bardzo długiego siedzenia. Mała przyjemność w ciągu dnia, jaką jest wygodny odpoczynek, jest podstawą ciągłego zadowolenia z życia.

SOLIDNE OPARCIE - dla większej wygody użytkowania w oparciu krzesła K10 z kolekcji Belluno zastosowane zostały ergonomicznie wygięte listwy.

NATURALNE DREWNO - drewniane meble to klasyka, ale i przede wszystkim trwałość. Wpisując się w najnowsze trendy meblarskie i my podążyliśmy za tym trendem i zdecydowaliśmy postawić na naturę.

WYGODNE SIEDZISKO - krzesło to taki mebel który każdy z nas ma w domu. Przy zakupie na wybór ma wiele czynników, jednym z nich jest wygodne siedzisko. Zastosowany w krzesłach Belluno wymiar siedziska jest optymalny i spełni na pewno Państwa oczekiwania.

STABILNE NOGI - na czym przyszłoby siedzieć gdyby to wygodne siedzisko nie było zamontowane na stabilnych nogach. Delikatnie wygięte spajają całość i nadają jej elegancji.

Krzesło białe Belluno Elegante 10 zostało stworzone w stylistyce minimalistycznej. Wszystkie elementy są mocno ze sobą połączone, co gwarantuje nam brak niepożądanego efektu odchylania się krzesła. Dwie tylne nóżki są wydłużone i tworzą konstrukcję oparcia. Pomiędzy nimi znajdują się dwie płaskie deseczki wzmacniające.
Krzesła pomalowane są delikatną i lekką farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli RAL 9010. Wprowadzają harmonię wnętrza.

białe krzesła

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Drewno bukowe
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
43cm
Wysokość:
96cm
Głębokość:
44cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top