Krzesło Dębowe Camini 02

Cena:
379,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
Wysokość:
95cm
Szerokość:
41cm
Głębokość:
41cm
SKU:
KDB02
Numer katalogowy producenta:  KDB02

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Krzesło dębowe olejowane.


Jako jedno z najtwardszych i najbardziej odpornych na ścieranie drewno dębu wykorzystywano już w zamierzchłych czasach do wyrobu mebli. Dlatego właśnie zastosowaliśmy je w produkcji krzesła dębowego, które jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia stosowanych w każdym gospodarstwie domowym. Trwałe i eleganckie dębowe krzesła stanowią naturalne dopełnienie stołu umieszczonego w salonie, jadalni czy też w kuchni. Kierując się najnowszymi trendami, postanowiliśmy umieścić w naszej ofercie krzesła dębowe. Aby zachować ich dziewiczy i naturalny charakter wykonaliśmy je w 100% z litego dębowego drewna. Krzesła dębowe w naszej ofercie są jedynie olejowane i woskowane. Dziki dąb w swojej stylistyce jest specyficzny. Cechuje go przede wszystkim unikatowość. Sęki i naturalnie słoje idealnie komponują się ze stołami dębowymi prezentowanymi przez nas.

PODWÓJNE OPARCIE - szerokie oparcie podzielone na dwie estetyczne sekcje pozwala wygodnie rozsiąść się na krześle, z dobrym podparciem pleców.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA - krzesło dębowe zostało wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego, tworząc razem wytrzymałą konstrukcję, która zapewni stabilne podparcie ciała i wygodny odpoczynek na krześle dębowym.

WYGODNE SIEDZISKO - siedzisko dębowe, olejowane zaprojektowane tak by usiąść na nim głęboko i w pełni relaksować się z należytym komfortem.

GRUBE SOLIDNE NOGI - masywne nogi są gwarantem długoletniego zadowolenia z produktu jakim jest krzesło dębowe. Stanowią one o jakości i trwałości oferowanego przez nas mebla.

 

dębowe krzesla

Kierując się najnowszymi trendami przedstawiamy krzesło dębowe w nowej odsłonie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy krzesło drewniane o solidnej konstrukcji i ponadczasowej stylistyce. Oryginalny kształt oparcia i solidna konstrukcja krzesła są idealnym dopełnieniem oferowanego przez nas stołu dębowego. Oryginalny i niepowtarzalny design sprawia, że nasze krzesło dębowe stanowi akcent dekoracyjny do stylu wnętrza, kolorystyki i charakteru każdej kuchni bądź jadalni czy salonu. To wszystko sprawia, że każde krzesło prezentowane w naszej ofercie jest inne i niepowtarzalne.

 

Materiał:
Dąb
Kolor:
Dąb
Wysokość:
95cm
Szerokość:
41cm
Głębokość:
41cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top