Krzesło tapicerowane beżowe z drewnianymi nogami M03 Bresso
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Moly 03 |
| Materiał | Buk - siedzisko materiałowe |
| Kolekcja | Bresso |
| Głębokość | 55 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 46,5 cm |
| Waga z opakowaniem | 10 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Skandynawski |
| Gramatura | 380 g/m2 |
| Tkanina zewnętrzna | 100% Polyester |
| Stan mebla | Zmontowany |
Opis
Beżowe krzesło tapicerowane M03 Bresso to idealna propozycja do każdego wnętrza, w którym znajduje się wydzielona przestrzeń na stół. Zatem znakomicie sprawdzi się do każdej kuchni, jadalni czy salonu. Ze względu na smukłą formę idealnie wpisuje się w kanon skandynawskiego i minimalistycznego stylu. Kolorystyka dobrze uzupełni również klasycznie zaaranżowane wnętrza. Wizualnie lekka forma krzesła zapewniana jest przez smukłe nóżki.
Wygodne krzesło tapicerowane o ponadprzeciętnej jakości
Krzesło tapicerowane zostało pokryte doskonałej klasy materiałem o gramaturze 380 g/m2 , zapewniającym wysoką odporność na ścieranie. W rezultacie będzie wyglądało po wielu latach tak samo dobrze, jak w dniu zakupu. Tkanina jest także łatwa w utrzymaniu we wzorowej czystości. Jako wypełnienie siedziska odpowiada mata tapicerska oraz pianka poliuretanowa o twardości T-35.
Beżowe krzesło jako ponadczasowy dodatek
Warto wiedzieć, że oferowane krzesło tapicerowane z drewnianymi nogami cechuje się także wysokim poziomem stabilności. Precyzyjne spasowanie poszczególnych elementów niweluje ryzyko rozchwiania się mebla, zapewniając stabilność na wiele kolejnych lat eksploatacji.
Krzesło tapicerowane z drewnianymi nogami wyróżnia się ciepłym odcieniem beżu, który doskonale współgra z naturalną kolorystyką drewna. Dzięki temu barwa jest łatwa w łączeniu z innymi, gdyż jest uniwersalna, neutralna i stonowana. Kolor może się różnić w zależności od ustawień monitora.
Kolory tkanin wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przed zakupem krzeseł tapicerowanych zachęcamy w pierwszej kolejności do zakupu wzorników obić materiałowych, które w pełni oddają kolor obicia i gwarantują zakup oczekiwanej tkaniny.
Pliki do pobrania: