Krzesło tapicerowane niebieskie z drewnianymi nogami R11 Carini
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Rebel 11 |
| Materiał | Buk - siedzisko materiałowe |
| Kolekcja | Carini |
| Głębokość | 56 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 10 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Skandynawski |
| Gramatura | 380 g/m2 |
| Tkanina zewnętrzna | 100% Polyester |
| Stan mebla | Zmontowany |
Opis
Niebieskie krzesło tapicerowane idealnie wpisuje się w obecnie obowiązujące trendy, dlatego znakomicie uzupełni styl skandynawski, tradycyjny, klasyczny i nowoczesny. Charakterystyczną cechą tego modelu jest zapewniany przez niego komfort, który łączy się ze stylowym i dopracowanym w najdrobniejszych detalach designem. Tradycyjne nogi idealnie uzupełniają siedzisko wyróżniające się prostotą, dzięki czemu bryła w efekcie jest ponadczasowa i zawsze będzie modna i na topie.
Niebieskie krzesło gwarantujące wygodę i komofort
Prezentowane krzesło tapicerowane cechuje się nieskazitelnym wyglądem, dzięki zastosowaniu tkaniny o gramaturze 380 g/m2 typu szenil (100% poliester). Materiał jest wysoce odporny na ścieranie i szorowanie, a także na częste zabiegi odświeżające. Co więcej, jest także miły w dotyku, co jest rzadką sytuacją zważając na ponadprzeciętną trwałość. Za wypełnienie odpowiada pianka poliuretanowa T-35 oraz mata tapicerska, które w połączeniu gwarantują wygodną pozycję i brak uczucia zmęczenia.
Modne i praktyczne krzesło Carini
Oferowane krzesło zostało wyposażone w mocne nóżki drewniane, zabezpieczone lakierem dwuskładnikowym (w wielu warstwach) oraz bejcą wodną. W efekcie na długo pozostaną piękne i atrakcyjne. O stabilność z kolei dbają mocne elementy konstrukcje, dzięki którym cały mebel odznacza się brakiem chwiejności oraz zachowaniem ergonomii na wiele kolejnych lat.
Krzesło tapicerowane z drewnianymi nogami z niebieskim obiciem dobrze współgra z granatem, bielą, czernią, szarością i wszystkimi ciepłymi kolorami, dlatego model ten jest uniwersalny i ponadczasowy. Jego odcień może się różnić w zależności od ustawień parametrów kolorystycznych na ekranie.
Kolory tkanin wyświetlane na monitorze mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień monitora. Przed zakupem krzeseł tapicerowanych zachęcamy w pierwszej kolejności do zakupu wzorników obić materiałowych, które w pełni oddają kolor obicia i gwarantują zakup oczekiwanej tkaniny.
Pliki do pobrania: