Ława biała Orvietto

Online support
24/7
PLOR07B
Numer katalogowy producenta:  PLOR07B
Cena:
579,00 zł
463,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR07B
Numer katalogowy producenta:  PLOR07B

Ława Orvietto - biała ława do salonu.


Każdy z nas uwielbia spotkania przy kawie i ciastku ze znajomymi, przyjaciółmi. Wiele osób nie wyobraża sobie weekendu bez porannej, wspólnej kawy w domowym, rodzinnym, gronie. Najlepsze rozwiązanie to rozsiąść się wygodnie na sofie i zanurzyć w pasjonujących rozmowach, które zacieśniają więzi oraz dają chwile tak upragnionego relaksu. Tylko gdzie położyć kawę, ciasto, pilot do telewizora? Właśnie z myślą o takich codziennych zastosowaniach powstała ława Orvietto.


Dane techniczne
Seria:Orvietto
Kolor:Biały
Blat:Biały
Lakier wodny:Krycie 90%
Materiał:Drewno sosnowe + strukturyzowana płyta wiórowa
Długość:107 cm
Szerokość:58 cm
Wysokość:48 cm
Przeszklenie:Przyciemniane
Uchwyt:Metal
Prowadnica:Hettich -cichy domyk
Gwarancja:12 miesiecy

OPIS PRODUKTU

Ława biała o optymalnej wysokości 48cm doskonale sprawdzi się zarówno jako codzienny stolik na kawę oraz wygodny mebel na spotkania z przyjaciółmi. Frezowany blat wykonany jest z naturalnego drewna sosnowego. Solidna i masywna konstrukcja nóżek sprawia, że nie doświadczymy takich niedogodności jak kołysanie bądź przechylanie się ławy. Dolna półka posłużyć może jako miejsce na czasopisma, książki bądź inne rzeczy, z których korzystasz, siedząc wygodnie w salonie.


Drewno sosnowe podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.

back to top