Ława sosnowa mała biała Belluno Elegante

Cena:
599,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+130,00 zł]

Szerokość:
70cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
70cm
SKU:
PL029B
Numer katalogowy producenta:  PL029B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Ława sosnowa biała do salonu Belluno Elegante 70x70cm

Gdy zasiadasz z przyjaciółką do kawy, intuicyjnie poszukujesz miejsca, by na chwilę w czasie rozmowy odłożyć filiżankę. Na ławie położysz także w takiej sytuacji coś słodkiego. Ława to twój najlepszy „przyjaciel”, gdy przy oglądaniu telewizji trzeba gdzieś umieścić miskę z popcornem lub chipsami. Sosnowa solidna ława z kolekcji Belluno Elegante to prosty drewniany mebel, który potrzebny jest w każdym salonie. Został stworzony z myślą o delikatnym niewielkim pomieszczeniu, lecz sprawdzi się także jako akcent w sporych rozmiarów salonie czy pokoju dziennym.

Mała ława do salonu w kolorze ciepłej bieli

FREZOWANY BLAT - Frezowany blat podkreśla kunszt z jakim został wykonany ten prosty, ale zarazem efektowny mebel. Naturalne drewno i precyzyjna obróbka to czynniki, które pozwalają nam zaoferować Państwu solidną ławę kawową do salonu.

WZMACNIAJĄCA LISTWA - Listwa wzmacniająca zapewnia stabilność ławy. Już nigdy mebel nie będzie kołysał się przy użytkowaniu, nadwyrężając łączenia drewna.

WYGODNA PÓŁKA - To na niej zmieścisz swoje ulubione czasopisma, gazety, książki. Posłuży Ci jako miejsce przechowywania potrzebnych w codziennym korzystaniu z salonu przedmiotów. Wykonana z drewna dodatkowo zespala solidne drewniane nogi.

SOLIDNE NOGI - Wszystko co ma być trwałe powinno być osadzone na solidnej konstrukcji i stabilnej podporze. Taką podporą dla naszej ławy do salonu są drewniane, pełne nogi. Zapewniają one wygodę użytkowania i estetyczne wykończenie mebla.

Prowansalska ława do salonu

Tym co sprawia, że biała ława z kolekcji Belluno Elegante jest tak stylowa jest gruby na 2,4 cm blat sfrezowany nieco na końcach, aby nadać mu delikatności. Nie bez znaczenia są także lite drewniane nogi i niezwykle funkcjonalna mała półeczka na gazety, pilota czy książkę. Biała sosnowa ława Belluno to odpowiedź na twoje potrzeby. Pomalowana na ciepły biały kolor (RAL 9010) genialnie wpasuje się w styl prowansalski. Jednak, gdy masz na nią inny pomysł, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić ją w pomieszczeniu w twoim stylu.

 

Prowansalska ława do salonu z kolekcji Belluno Elegante

 

Opóźnij proces starzenia się drewna

Aby ława Belluno Elegante długo mogła cieszyć twoje oczy nieskazitelnym wyglądem, należy o nią dbać i pielęgnować ją jedynie miękką szmatką z dodatkiem wody. Nie polecamy używania do jej czyszczenia detergentów czy też szorstkich szmatek.

Ława jest drewniana, a co za tym idzie, z czasem będzie podlegać naturalnemu procesowi starzenia się drewna. Oznacza to, że sęki i słoje będą w przyszłości bardziej widoczne. Przebieg procesu starzenia się drewna można jednak spowolnić. Nie narażaj jej na bezpośrednie działanie promieni UV i trzymaj ją z dala od źródła ciepła (grzejniki, nadmuch, kaloryfery).

 

Aranżacja salonu przy pomocy białych mebli sosnowych z kolekcji Belluno Elegante

Szerokość:
70cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
70cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top