Ława sosnowa mała biała Belluno Elegante

Cena:
599,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
70cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
70cm
SKU:
PL029B
Numer katalogowy producenta:  PL029B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Ława sosnowa biała do salonu Belluno Elegante 70x70cm.

Sosnowa solidna ława z kolekcji Belluno Elegante to prosty drewniany mebel, który potrzebny jest bez mała w każdym salonie. Stworzony z myślą o delikatnym niewielkim pomieszczeniu, lecz sprawdzi się także jako akcent w sporych rozmiarów salonie czy też pokoju dziennym. Gdy zasiadasz z przyjaciółką do kawy, intuicyjnie wręcz poszukujesz miejsca, by na chwilę w trakcie konwersacji ową kawę gdzieś odłożyć. Na ławie położysz także w takiej sytuacji coś słodkiego. Ława to twój najlepszy „przyjaciel”, gdy przy oglądaniu telewizji trzeba gdzieś umieścić miskę z popcornem lub chipsami.

FREZOWANY BLAT - Gustownie frezowany blat podkreśla kunszt z jakim został wykonany ten jakże prosty, ale zarazem efektowny mebel. Naturalne drewno i precyzyjna obróbka to czynniki, które pozwalają nam zaoferować Państwu solidną ławę kawową do salonu.

WZMACNIAJĄCA LISTWA - Listwa wzmacniająca zapewnia stabilność ławy. Już nigdy mebel nie będzie kołysał się przy użytkowaniu, nadwyrężając łączenia drewna.

WYGODNA PÓŁKA - To na niej zmieścisz swoje ulubione czasopisma, gazety, książki. Posłuży Ci jako miejsce przechowywania potrzebnych w codziennym korzystaniu z salonu przedmiotów. Wykonana z drewna dodatkowo zespala solidne drewniane nogi.

SOLIDNE NOGI - Wszystko co ma być trwałe powinno być osadzone na solidnej konstrukcji i stabilnej podporze. Taką podporą dla naszej ławy do salonu są drewniane, pełne nogi. Zapewniają one wygodę użytkowania i estetyczne wykończenie mebla.

Choć stoły i ławy istnieją już od starożytności tak uroczej i stylowej białej ławy jeszcze nie widziałeś. Gruby na 2,4 cm blat sfrezowany nieco na końcach, aby nadać mu delikatności. Lite drewniane nogi i kunsztowna, a zarazem niezwykle funkcjonalna mała półeczka na gazety, pilota czy książkę właśnie czytaną. Biała sosnowa ława Belluno to odpowiedź na twoje potrzeby. Pomalowana na ciepły biały kolor (RAL 9010) genialnie wpasuje się w styl prowansalski. Jednak, gdy masz na nią inny pomysł, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić ją w pomieszczeniu w twoim stylu.

biała ława do salonu

Aby wspaniała ława Belluno Elegante długo mogła cieszyć twoje oczy nieskazitelnym wyglądem, należy o nią dbać i pielęgnować ją jedynie miękką szmatką z dodatkiem wody. Nie polecamy używania do jej czyszczenia detergentów czy też szorstkich szmatek.
Ława jest drewniana, a co za tym idzie, z czasem będzie podlegać naturalnemu procesowi starzenia się drewna, sęki i słoje będą bardziej widoczne. Czas do ich wystąpienia można wydłużyć, nie narażaj jej na bezpośrednie działanie promieni UV i trzymaj ją z dala od źródła ciepła (grzejniki, nadmuch, kaloryfery).

ława kawowa

Szerokość:
70cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
70cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top