Ława sosnowa mała biały orzech Belluno Elegante

Cena:
599,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
70cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
70cm
SKU:
PL029B/O
Numer katalogowy producenta:  PL029B/O

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Ława sosnowa biały orzech do salonu Belluno Elegante 70x70cm.


Zastanawiasz się co wstawić w pokoju przy fotelu bujanym. A może masz już wspaniały zestaw wypoczynkowy i kiedy wieczorem łapiesz, choć chwilę relaksu nie masz gdzie postawić filiżanki z herbatą. Potrzebna ci ława, mała, ale funkcjonalna. Zgrabna, bo musi się zmieścić w wyznaczonym dla niej miejscu. Ważne też żeby była taka... no wiesz w twoim stylu. Ława sosnowa z kolekcji Belluno Elegante spełni twoje oczekiwania. Wykonana została z wysokiej jakości drewna sosnowego, pomalowana farbą wodną (RAL 9010) o kryciu na poziomie 85%, z niepowtarzalnym blatem w kolorze orzechowym i korpusem w ciepłej ponadczasowej bieli (RAL9010).

FREZOWANY BLAT - Frezowany, gustowny blat został wykonany z drewna sosnowego. Jest eleganckim zwieńczeniem mebla, a jego charakter doskonale pasuje do pozostałych mebli z kolekcji Belluno Elegante.

WZMACNIAJĄCA LISTWA - Listwa ma na celu wzmocnienie konstrukcji mebla, byś już nigdy nie musiał martwić się czy ława po latach nie zacznie się kiwać, bujać pod wpływem normalnego użytkowania. Oprócz tego aspektu jest to estetyczne przejście blatu w przestrzeń ponad półką.

WYGODNA PÓŁKA - Półka została również wykonana z naturalnego drewna sosny fińskiej. Zespala ona solidne nogi oraz daje dodatkowe miejsce, w którym przechowasz swoje ulubione przedmioty takie jak książki, czasopisma, tablet czy codzienne gazety.

SOLIDNE NOGI - Solidne podparcie, stabilność i masywność to główne cechy drewnianych nóg ławy Belluno Elegante do salonu. Są one eleganckim i estetycznym wykończeniem całej bryły. Mimo swojej masywności nadają ławie lekkości i przyjemnego charakteru.

Dopasowany każdy szczegół, ciemny blat gruby na 2,4 cm doskonale łączy prowansalski styl z nutką współczesnego funkcjonalizmu. Do tego mała półka na te najpotrzebniejsze w danym momencie przedmioty, pilot, książka, a może czasopismo. Teraz już nie będzie kłopotu z miską pełną przekąsek, nie będzie cię też martwić, gdzie odłożysz kawę, gdy przeglądasz prasę. Dopasujesz do niej także w identycznej kolorystyce meble z kolekcji Belluno: komody, witryny czy regał na książki.

biała ława do salonu

Pamiętaj, że meble drewniane mają swoje wymagania, pielęgnuj je zawsze w odpowiedni sposób, a cieszyć będą twoje oko niezmienionym wyglądem przez długi czas. Do czyszczenia używaj zawsze miękkiej szmatki bez detergentów. Dbaj o to, aby nie znajdowały się w bezpośrednim sąsiedztwie kaloryfera czy też grzejnika. Stroń od ustawiania ich w miejscach o wysokim natężeniu promieni słonecznych. Drewno się starzeje, to rzecz naturalna i dlatego z czasem ciemnienie słoi i sęków będzie się pogłębiać, ważne jest aby zdawać sobie z tego sprawę.

ława kawowa

Szerokość:
70cm
Wysokość:
48cm
Głębokość:
70cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
RYSUNEK TECHNICZNY:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top