Loretto Country

Eleganckie meble w przystępnej cenie

Ładne, eleganckie i nowoczesne meble do salonu za niewielkie pieniądze? To wszystko możliwe, dzięki naszej specjalnej serii Loretto Country. Piękne, białe meble, które będą wspaniale prezentować się w jasnych wnętrzach, zarówno tych urządzonych minimalistycznie, loftowo czy bardziej klasycznie. Meble mają uniwersalny, ponadczasowy wygląd – dzięki temu zawsze będą prezentować się świetnie oraz opierać współczesnym, wciąż zmieniającym się trendom. Najważniejsze, reprezentacyjne części, wykonane są z drewna wysokiej jakości, korpus jest natomiast z płyty. Dzięki takiemu rozwiązaniu, meble prezentują się naprawdę dobrze, a jednocześnie mogą być sprzedawane w korzystnej cenie.

Uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo

Meble zostały pomalowane białą farbą o niepełnym kryciu utrzymującym się na poziomie około 85%. Biel korpusów zestawiliśmy z ciemnymi, kontrastowymi blatami oraz wieńcami. Całość dopełniają minimalistyczne uchwyty. Delikatne frezy, którymi ozdobiliśmy masywne blaty oraz drzwi szafek nadają bryłom charakteru i dynamiki. Dzięki takiemu designowi meble zyskują swój uniwersalny charakter. Poza atrakcyjnym wzornictwem kolekcja Loretto Country gwarantuje Ci także niebywały komfort użytkowania. Zawdzięcza to prowadnicom z systemem cichego domyku, które zamontowaliśmy w szufladach naszych mebli. System cichego domyku to przełomowe rozwiązanie, które zapewnia płynny ruch szuflad i zapobiega trzaskaniu. W konsekwencji zaś chroni mebel przed nadmierną eksploatacją.

Białe meble do salonu i pokoju dziennego

W skład kolekcji wchodzą trzydrzwiowe lub dwudrzwiowe komody z szufladami. Dzięki różnym wymiarom z łatwością dobierzesz mebel odpowiedni do wielkości swojego pomieszczenia. W ofercie znajdziesz także praktyczną i elegancką ławę do salonu, komodę TV oraz duże i małe witrynki z przeszkleniem. Urządzisz z nimi stylowy salon lub pokój dzienny. Sprawdzą się także w jadalni. Białe meble z kontrastowymi blatami rozjaśnią pomieszczenie i optycznie je powiększą. Jeśli natomiast potrzebujesz dodatkowej przestrzeni ekspozycyjnej, gdzie ułożysz swoje ulubione pamiątki lub rodzinne fotografie, dobierz do swojego wnętrza półkę ścienną Loretto.

1 149,00 zł

749,00 zł

1 099,00 zł

1 349,00 zł

549,00 zł

1 399,00 zł

199,00 zł

back to top