Komoda Loretto 2.2

Cena:
1 149,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+250,00 zł]

Szerokość:
125cm
Wysokość:
93cm
Głębokość:
45cm
SKU:
PLLOR22

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Drewniana komoda z serii Loretto to idealny mebel, dopasowany do takich przestrzeni jak duży pokój, jadalnia, salon czy przedpokój. Biały kolor czyni z komody wyposażenie uniwersalne, które świetnie odnajduje się w wielu nowoczesnych i klasycznych aranżacjach wnętrz. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości drewna w reprezentatywnych oraz strategicznych miejscach, natomiast płyty jako pozostałego wypełnienia, komoda prezentuje się znakomicie, jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie ma niewysoką cenę. Została pomalowana na piękny, biały kolor specjalnymi farbami, więc drewno może spokojnie oddychać – pozostaje więc odporne na zbyt szybkie starzenie się, oraz zachowuje swój wyróżniający kolor.

Komoda to także niezwykle praktyczny mebel. Przyda się w każdym domu, ponieważ jest bardzo pojemna i może pomieścić wiele przedmiotów. Posiada dwie przestronne szuflady, które chodzą bardzo płynnie i cicho. Dodatkowo zawiera dwie szafki za pełnymi drzwiczkami, które wewnątrz mają wbudowane półki. Wewnątrz więc znajdzie się dużo miejsca. Gdyby tego było mało, komoda zawiera szeroki blat, na którym można postawić znaczną ilość przydatnych przedmiotów, lub wyeksponować te, na których bardziej nam zależy.

Niepowtarzalny charakter zapewniają komodzie wspaniale wykończone frezy, oraz ozdoby, które czynią z niej wyjątkowy mebel. Biały kolor sprawia, że komoda wygląda naprawdę świetnie. Klasyczna elegancja idzie tu w parze z nowoczesnością, dzięki czemu mebel ten jest bardzo uniwersalny. Świetnie komponuje się z innymi meblami z serii Loretto, chociaż może być także uzupełnieniem dla innych kolekcji.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebla blisko instalacji grzewczych, wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Komodę najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Komoda zostanie wysłana w paczkach wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

Kolekcja:
Loretto
Krycie:
85%
Materiał:
Sosna + Płyta meblowa
Kolor:
Biały
Szerokość:
125cm
Wysokość:
93cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top