Łóżka

Komfortowy wypoczynek w Twojej sypialni

Sypialnia to miejsce, w którym chętnie spędzasz niedzielne, leniwe poranki. Odpoczywasz tam także po całym dniu spędzonym w pracy. Obowiązkowym meblem, bez którego nie może obyć się żadna sypialnia jest zatem duże, szerokie łóżko z wygodnym materacem. Komfortowy mebel wprost zachęca do tego, by zanurzyć się w pachnącej świeżością pościeli. Warto wybrać łóżko z wysokim wezgłowiem. Dzięki temu będziesz mógł także wygodnie w nim usiąść. Dodatkowo, mebel z wysokim wezgłowiem i weznóżem pozwoli Ci się ukryć i stworzy przytulny nastrój. Jeśli chcesz dodatkowo podkreślić atmosferę w swojej sypialni, przemyśl zakup łóżka z litego drewna. Jego obecność roztoczy w Twoim wnętrzu subtelny zapach drewna.

Bogata oferta łóżek z naturalnego drewna

W asortymencie naszego sklepu meblowego znajdziesz szeroki wybór łóżek z naturalnego drewna. Wśród nich dostępne są łóżka dwuosobowe w różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz bez trudu dopasować mebel nawet do niewielkiej sypialni. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania pościeli czy koców, wybierz funkcjonalne łóżko z szufladą w zestawie. W ofercie dostępne są łóżka z kolekcji Belluno Elegante, Wenecja oraz Toskania. Miłośnikom białych mebli przypadną do gustu dwie pierwsze z nich. Urządzisz z nimi prowansalską lub minimalistyczną sypialnię. Jeśli natomiast preferujesz meble w ciepłym kolorze naturalnego drewna, łóżko w odcieniu miodowej sosny z kolekcji Toskania będzie idealnym wyborem. Niezależnie od serii meble zostały pokryte farbą wodną lub woskiem, których krycie utrzymuje się na poziomie 85%. Dzięki temu struktura drewna – słoje oraz sęki są widoczne.

Odpowiednia pielęgnacja litego drewna

Lite drewno to materiał, który dodaje wnętrzu elegancji i klasy. Pamiętaj jednak, że meble drewniane, z racji wykorzystania surowca naturalnego pochodzenia, są narażone na uszkodzenia znacznie bardziej niż popularne obecnie meble z płyty. Jeśli chcesz, aby jak najdłużej zdobiły Twoje wnętrze swoją urodą powinieneś zatroszczyć się o odpowiednią pielęgnację. Przede wszystkim nie stawiaj łóżka z drewna w sąsiedztwie urządzeń emitujących ciepło. Ponadto nie używaj szorstkich gąbek oraz detergentów. Mogą przyczynić się do powstania odbarwień na powierzchni. Ściereczka z mikrofibry i odrobina wody zupełnie wystarczy.

łóżko białe SUPER OKAZJA
łóżko z szufladą SUPER OKAZJA
łóżko z szufladą SUPER OKAZJA
białe sypialniane meble SUPER OKAZJA
białe meble drewniane SUPER OKAZJA
Obrazek Białe łóżko 100 Scala z szufladą SUPER OKAZJA

1 119,00 zł

1 199,00 zł

back to top