Łóżka

Przytulna sypialnia w drewnie

Sypialnia to miejsce, w którym spędzasz przynajmniej 1/3 doby. Są jednak takie dni, kiedy spędzasz tam znacznie więcej czasu – na przykład, gdy wracasz zmęczony do domu po długim dniu i marzysz jedynie o tym, by wziąć do ręki ulubioną książkę, otulić się kocem i ukryć się przed całym światem w swoim łóżku. Dlatego warto zadbać o odpowiedni nastrój, aby sypialnia była miejscem, które przynosi Ci odprężenie. W tym celu warto postawić na meble z litego drewna, które wniosą do Twojego wnętrza niepowtarzalne ciepło i roztoczą atmosferę przytulności.

Oryginalne łóżko z litego drewna

W sklepie internetowym meblezych.pl znajdziesz bogatą ofertę łóżek z naturalnego drewna sosny fińskiej. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz szerokość łóżka do wielkości Twojej sypialni. W asortymencie znajdziesz łóżka dwuosobowe od 140cm do 180cm szerokości. Dominującym odcieniem jest ciepła biel, którą meble zawdzięczają użyciu farby wodnej o niepełnym kryciu. Dzięki niej pod powierzchnią farby z łatwością zaobserwujesz rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Jeśli jednak chcesz, aby były one lepiej widoczne postaw na łóżko w odcieniu miodowej sosny. Wyraźna struktura naturalnego drewna sprawi, że zyskasz niepowtarzalny mebel. Jeśli chcesz dodatkowo zapewnić sobie praktyczny schowek na pościel, wybierz łóżko z szufladą w komplecie.

Naturalne drewno w trosce o środowisko

Produkując nasze łóżka sosnowe zwracamy szczególną uwagę na to, aby materiał, z którego korzystamy pochodził jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Oprócz tego, do wykończenia naszych mebli wybieramy ekologiczne farby. Dzięki temu, wybierając oferowane przez nas polskie meble z litego drewna masz pewność, że nie szkodzisz przyrodzie. Kwestia troski o środowisko dla wielu z nas jest niezwykle ważna przy podejmowaniu decyzji zakupowej. Warto jednak dodać, że łóżko sosnowe to niebywały komfort użytkowania i przyjemność. Wybierając je roztoczysz w swojej sypialni subtelny i kojący zapach naturalnego drewna.

łóżko białe SUPER OKAZJA
łóżko z szufladą SUPER OKAZJA
łóżko z szufladą SUPER OKAZJA
białe sypialniane meble SUPER OKAZJA
białe meble drewniane SUPER OKAZJA
Obrazek Sypialnia Belluno Elegante Biała SUPER OKAZJA

2 629,00 zł

2 769,00 zł

back to top