Łóżko białe z drewna Belluno Elegante 120

Cena:
1 249,00 zł
999,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
141cm
Wysokość:
95cm
SKU:
PL032B
Numer katalogowy producenta:  PL032B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Łóżko Belluno Elegante 120cm

Praktyczne łóżko z litego drewna sosny fińskiej

Uwielbiasz spokojne wieczory, kiedy możesz wreszcie ukryć się pod kołdrą? Zapach świeżej pościeli miesza się z lekkim aromatem naturalnego drewna. Z uśmiechem na twarzy zanurzasz się w puszystych poduszkach. Nareszcie możesz się zrelaksować. Stylowe i niezwykle komfortowe łóżko Belluno Elegante w odcieniu ciepłej bieli pozwoli Ci w pełni wypocząć.

Łóżko sprzedawane jest bez materaca oraz stelaża, produkty te można zakupić osobno w naszym sklepie: STELAŻE, MATERACE.

Sosnowe łóżko w stylu prowansalskim z kolekcji Belluno Elegante

Ozdobne frezowanie wezgłowie oraz weznóże łóżka Belluno Elegante zostało przyozdobione delikatnymi frezami, które doskonale podkreślają prowansalski charakter kolekcji. Frezy obecne są także na wieńcach. Dolną część łóżka zdobią natomiast płynne linie, które nadają mu lekkości.

Naturalne drewno -białe łóżko dwuosobowe zostało wykonane w całości z naturalnego materiału jakim jest drewno sosny fińskiej. To właśnie temu surowcowi mebel zawdzięca swój szlachetny wygląd, a także trwałość i odporność na uszkodzenia.

Eleganckie wykończenie - łóżko sosnowe zostało wyposażone w tak zwaną piątą nogę. Jest to podpora, która zapewnia stabilność łóżka i chroni je przed uszkodzeniami. Jest użyteczna szczególnie w przypadku łóżek dwuosobowych.

Białe łóżko dla singla lub pary

Łóżko Belluno Elegante o szerokości 120cm jest uniwersalnym meblem, który sprawdzi się zarówno w sypialni singla jak i pary. Jest niezwykle praktyczne zwłaszcza wtedy, kiedy metraż Twojej sypialni jest niewielki. Do produkcji łóżka wykorzystaliśmy naturalne drewno sosny fińskiej. Pomalowaliśmy je farbą wodną o niepełnym kryciu w odcieniu ciepłej bieli. Pod jej powierzchnią rysuje się subtelna struktura drewna. Jej widoczność sprawia, że każdy mebel zyskuje niepowtarzalny charakter. Dzięki delikatnym frezom łóżko doskonale komponuje się z pozostałymi meblami z kolekcji Belluno Elegante. Dobierzesz do niego np. szafkę nocną lub dużą, pojemną szafę.

Naturalny i szlachetny materiał w trosce o środowisko

Podobnie jak wielu innym osobom, dobro naszej planety leży nam na sercu. Wierzymy, że szybko zzachodzące zmiany klimatyczne oraz zanieczyszczenie środowiska to jesten z najpoważniejszych problemów współczesnych czasów. Chcąc temu przeciwdziałać, zwracamy szczególną uwagę na to, by materiał, że którego korzystamy pochodził jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Dodatkowo, do wykończenia naszych mebli korzystamy z ekologicznych farb, które umożliwiają drewnu swobodne oddychanie.

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
141cm
Wysokość:
95cm
Długość:
214cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top