Łóżko białe z drewna Belluno Elegante 160

Cena:
1 549,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
181cm
Wysokość:
95cm
Głębokość:
214cm
SKU:
PL019B
Numer katalogowy producenta:  PL019

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Białe łóżko z drewna sosnowego do sypialni z serii Belluno Elegante.


Sen nie przynosi Ci pełnowartościowego wypoczynku? Marzysz o komforcie snu, sprzyjającego regeneracji po ciężkim dniu. Szukasz miejsca do którego każdej nocy będziesz chcętnie wracać. Nie musi się to wiązać z rezygnacją z wyjątkowego designu, ekologicznych materiałów i klasycznego piękna. Łóżko Belluno stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. Dla osoby wymagającej, z wysokim poczuciem estetyki.

Łóżko sprzedawane jest bez materaca oraz stelaża, produkty te można zakupić w naszym sklepie: STELAŻEMATERACE

FREZOWANY GZYMS - gruby na 5 cm wieniec w białym łóżku z drewna sosnowego sprawia, że mebel staje się jeszcze bardziej trwalszy.

NATURALNE DREWNO - ekskluzywne drewniane łóżko z kolekcji Belluno Elegante zostało wykonane w 100% z drewna sosny fińskiej trwalszego od sosny polskiej.

ELEGANCKIE WYKOŃCZENIE - gustowne pionowe jak i poziome frezy to nic innego jak styl prowansalski.

Każdy z nasz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest sen. Jednak łóżko to nie tylko miejsce, w którym śpimy. Świetnie nadaje się ono do czytania ulubionych książek, oglądania filmów czy do porannego wylegiwania się w nim. Łóżko białe do sypialni Belluno to mebel wyjątkowy. Jako materiału do wykonania łóżka użyliśmy niezwykle trwałego drewna sosny fińskiej. Drewno pomalowano farbami ekologicznymi na ciepły odcień bieli, dzięki czemu może ono oddychać i podlegać naturalnym procesom starzenia. Wykorzystujemy produkty ekologiczne, dzięki czemu choć trochę przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego.

łóżko białe z drewna

Zagłówek oraz frontowa część łóżka do sypialni zostały bogato ozdobione frezami, nadającymi mu niepowtarzalny uroku. Ciepły odcień bieli nadaje lekkości pomieszczeniu i nie obciąża naszych oczu. Sosnowe łóżko Belluno doskonale pasuje do pozostałych mebli z serii Belluno Elegante, ale może również stanowić samodzielny dodatek do innych kolekcji.

Decydując się na białe drewniane meble, należy pamiętać, iż podlegają one naturalnemu procesowi starzenia. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby.

Łóżko sprzedawane jest bez stalaża i materaca. Dobierz stelaż i materac do zamówienia.

łóżko z drewna

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
181cm
Wysokość:
95cm
Długość:
214cm
Głębokość:
214cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top