Łóżko białe z drewna Belluno Elegante 180

Cena:
1 649,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
201cm
Wysokość:
95cm
Głębokość:
214cm
SKU:
PL020B
Numer katalogowy producenta:  PL020B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Białe łóżko z drewna sosnowego do sypialni z serii Belluno Elegante.


Wygodny sen, marzysz o tym by co dzień rano budzić się wypoczęty, gotowy do nadchodzącego dnia? Potrzebujesz miejsca, do którego co noc będziesz chętnie powracać. To właśnie dla ciebie zostało stworzone łóżko Belluno Elegante. Nie musisz rezygnować z interesującego Cię designu na rzecz solidnej i wytrzymałej konstrukcji. Łóżko Belluno Elegante w połączeniu z odpowiednio dobranym materacem to wybór, który zapewni Ci spokojny, głęboki sen. Wykonaliśmy je z myślą właśnie o osobach ceniących sobie komfort oraz niepowtarzalny wygląd.

Łóżko sprzedawane jest bez materaca oraz stelaża, produkty te można zakupić w naszym sklepie: STELAŻEMATERACE

FREZOWANY GZYMS - charakterystyczne dla serii Belluno Elegante frezy nadają niebywałego efektu i wprowadzają nas do stylu prowansalskiego.

NATURALNE DREWNO - łóżko zostało odpowiednio zabezpieczone ekologiczną farbą i lakierem wodnym aby użytkowanie było w 100% bezpieczne dla środowiska.

ELEGANCKIE WYKOŃCZENIE - naturalne usłojenie oraz odcień ciepłej bieli to wprowadzenie sypialni w styl prowansalski.

Pamiętaj, że łóżko to nie tylko miejsce, w którym śpimy. Korzystamy przecież z niego także, gdy czytamy ulubioną książkę, oglądamy film lub ucinamy sobie poobiednią drzemkę. Zastosowane naturalne sosnowe drewno do produkcji łóżka sprawia, że jest jedyne w swoim rodzaju. Odmienna faktura, rozmieszczenie słoi podkreśla jego indywidualny charakter. Sosna fińska to materiał o wiele twardszy i wytrzymalszy niż popularna sosna polska. Dodatkowo zostało ono pokryte warstwami farby wodnej utwardzonej promieniami UV. Wykorzystujemy naturalne, ekologiczne materiały, ponieważ ochrona środowiska nie jest nam obojętna.

Zagłówek oraz weznóże łóżka są bogato frezowane, co nadaje im więcej uroku. Ciepły odcień bieli sprawia, że biel nie męczy naszego wzroku, tak jak ma to miejsce w przypadku jej chłodnych barw. Sosnowe łóżko Belluno doskonale pasuje do pozostałych mebli z serii Belluno Elegante, ale może również stanowić samodzielny dodatek do innych kolekcji.

łóżko białe dla dwojga

Decydując się na białe drewniane meble, należy pamiętać, iż podlegają one naturalnemu procesowi starzenia. Malowane są ekologiczną farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby.

Łóżko sprzedawane jest bez stalaża i materaca. Dobierz stelaż i materac do zamówienia.

biała sypialnia

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
201cm
Wysokość:
95cm
Długość:
214cm
Głębokość:
214cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top