Łóżko dębowe 140x200 Cadi
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Dębowy Sen |
| Szerokość wewnętrzna łóżka | 140 cm |
| Głębokość | 220 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 148 cm |
| Waga z opakowaniem | 70 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
| Materac w zestawie | Nie |
| Stelaż w zestawie | Nie |
Opis
Łóżko dębowe 140x200 Cadi
Nowoczesny design nie musi oznaczać rezygnacji z ciepła i przytulności. Łóżko dębowe Cadi dowodzi, że te wartości można połączyć i to w łatwy sposób. Rama z litego dębu w naturalnym odcieniu została wzbogacona o elegancki szary akcent biegnący wzdłuż dolnej krawędzi. Tapicerowany zagłówek z delikatnie zaokrąglonymi rogami dopełnia całość. Rozmiar 140x200 cm sprawdza się w mniejszych sypialniach oraz pokojach gościnnych, gdzie zapewni komfortową przestrzeń do spania dla jednej lub dwóch osób.
Lity dąb i olej Hesse – nowoczesność w harmonii z naturą
Rama łóżka drewnianego Cadi powstała z litego dębu – drewna cenionego za wyjątkową wytrzymałość i szlachetny wygląd. Słoje tworzą niepowtarzalne wzory, sęki dodają charakteru, a do tego ciepły odcień rozjaśnia wnętrze. Wykończenie olejem Hesse chroni powierzchnię i podkreśla naturalną strukturę materiału. Powierzchnia jest matowa, przyjemna w dotyku niezależnie od pory roku. Ponadto starannie wykonana konstrukcja i precyzyjne spasowanie wszystkich elementów gwarantuje wieloletnią trwałość, bez względu na intensywność użytkowania.
Tapicerowany zagłówek i przemyślany system rozbudowy
Zagłówek w dębowym łóżku Cadi, gruby i miękko wyściełany, zapewnia komfortowe oparcie podczas odpoczynku w pozycji siedzącej. Szara tapicerka jest uniwersalna i łatwa w pielęgnacji, a do tego też miła w dotyku. Wyróżniającą cechą tego modelu są fabryczne nawierty w ramie na ¾ głębokości, dzięki którym mebel możesz uzupełnić o kolejne bryły. Przejrzyj także koniecznie komody oraz stojące lub wiszące szafki nocne z kolekcji Dębowy Sen. Zaaranżujesz dzięki nim harmonijną i funkcjonalną sypialnię, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac montażowych.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: