Łóżko dębowe 140x200 Livo
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Dębowy Sen |
| Szerokość wewnętrzna łóżka | 140 cm |
| Głębokość | 220 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 148 cm |
| Waga z opakowaniem | 49 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
| Materac w zestawie | Nie |
| Stelaż w zestawie | Nie |
Opis
Łóżko dębowe 140x200 Livo
Pierwsze, co widać tuż po przekroczeniu sypialnianego progu w przypadku łóżka dębowego Livo, to zagłówek – drewniana rama z miękką, tapicerowaną wstawką w kolorze grafitowym. Połączenie, które wygląda elegancko, a przy tym sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Rama z litego dębu ma ciepły, naturalny odcień z wyraźnie zarysowanymi słojami i sękami. Nie znajdziemy tu ani oklein, ani imitacji – wyłącznie prawdziwe certyfikowane drewno pozyskane w odpowiedzialny sposób. Łóżko dębowe ma rozmiar 140x200, co oznacza wygodę, ale i nieduże wymiary zewnętrzne, dlatego sprawdzi się i w niewielkiej sypialni małżeńskiej, i w mieszkaniu singla, który po prostu ceni sobie większy komfort podczas snu.
Lity dąb olejowany Hesse – łóżko drewniane Livo na lata
Dąb to drewno twarde, gęste i wyjątkowo odporne na uszkodzenia. Dlatego rama łóżka Livo wytrzyma lata codziennego użytkowania bez skrzypienia, chybotania czy widocznego zużycia. W dodatku drewno zostało po całości wykończone olejem Hesse – preparatem najwyższej jakości – dzięki któremu powierzchnia jest jedwabiście gładka, przyjemna w dotyku i odporna na wilgoć. Olej wnika w strukturę drewna, ale nie tworzy sztucznej warstwy na wierzchu. Dzięki temu dąb zachowuje naturalny, matowy wygląd i z czasem nabiera jeszcze głębszego odcienia.
Zagłówek z tapicerką – wygoda, która w łóżku drewnianym ma ogromne znaczenie
Tapicerowana wstawka w zagłówku to nie sama kwestia wyglądu. Można się o nią oprzeć podczas czytania przed snem czy w trakcie oglądania telewizji. Tym bardziej że miękka powierzchnia jest przyjemniejsza niż samo drewno, a grafitowy kolor pasuje praktycznie do każdej pościeli i dodatków. Łóżko Livo możesz uzupełnić komodami oraz stojącymi szafkami nocnymi z kolekcji Dębowy Sen – wykonanymi z tego samego drewna, w tym samym odcieniu, które stworzą spójną całość w sypialni.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: