Łóżko dębowe 160x200 Livo
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Dębowy Sen |
| Szerokość wewnętrzna łóżka | 160 cm |
| Głębokość | 220 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 168 cm |
| Waga z opakowaniem | 58 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
| Materac w zestawie | Nie |
| Stelaż w zestawie | Nie |
Opis
Łóżko dębowe 160x200 Livo
W sypialni, a konkretniej w łóżku dosłownie zaczyna i kończy się każdy dzień – i warto się do niego kłaść się z ogromną przyjemnością. Łóżko Livo takie właśnie jest. Skutecznie łączy masywną dębową ramę z miękkim, tapicerowanym zagłówkiem w stonowanym graficie. To połączenie, które doskonale odzwierciedla ciepło drewna i przytulność tkaniny. Wymiar 160x200 to klasyczny rozmiar dla dwojga: wystarczająco dużo miejsca do wygodnego odpoczynku, ale nie na tyle dużo, żeby pochłonąć całe pomieszczenie.
Dąb olejowany preparatem Hesse – łóżko dębowe Livo w najlepszym wydaniu
Drewno dębowe ma w sobie siłę, którą da się wyczuć tuż po dotknięciu ramy. Jest twarde, ciężkie, solidne, w efekcie czego nie chybocze się, nie skrzypi w nocy, nie zmienia swojej masywności. Drewno zostało wykończone olejem Hesse – preparatem, który wydobywa z dębu wszystko, co najlepsze – podkreśla rysunek słojów, nadaje powierzchni aksamitną gładkość i chroni przed wilgocią czy zabrudzeniami. Wykończenie jest matowe, naturalne, bez połysku, dlatego z każdym rokiem wygląda szlachetniej, nabiera głębi.
Tapicerowany zagłówek i możliwość rozbudowy łóżka drewnianego Livo
Miękka wstawka w zagłówku zmienia bardzo wiele: zwiększa komfort picia kawy o poranku czy czytania wiadomości wieczorem, jak i jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Wynika to z tego, że grafitowa tapicerka jest naprawdę praktyczna: nie brudzi się tak szybko, jak jasne kolory, a przy tym też pasuje do większości aranżacji. Do łóżka dębowego Livo możesz dokupić komody oraz stojące szafki nocne z kolekcji Dębowy Sen – ten sam gatunek drewna, ta sama kolorystyka, spójna stylistyka całej sypialni. A przestrzeń pod ramą możesz wykorzystać na pojemniki, walizki i pudła.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: