Łóżko dębowe 160x200 Todi
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Dębowy Sen |
| Szerokość wewnętrzna łóżka | 160 cm |
| Głębokość | 216 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Waga z opakowaniem | 101 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
| Materac w zestawie | Nie |
| Stelaż w zestawie | Nie |
Opis
Łóżko dębowe 160x200 Todi
Wymiar łóżka dębowego 160x200 cm to nie bez powodu najpopularniejszy wybór wśród par – służy za komfortową przestrzeń dla dwóch osób, ale jednocześnie nie dominuje nadmiernie w pomieszczeniu. Łóżko drewniane Todi w tym rozmiarze prezentuje się elegancko i nowocześnie: masywna rama z litego dębu w ciepłej tonacji kontrastuje z szerokim tapicerowanym zagłówkiem w stonowanej szarości. Czysta forma bez zbędnych ozdobników sprawia, że mebel zachowa aktualność przez wiele lat.
Drewniane łóżko Todi z olejowanego dębu– szlachetność, która dojrzewa z czasem
Dąb rośnie powoli, przez co jego włókna są wyjątkowo gęste i twarde. Ta naturalna właściwość przekłada się na stabilność i trwałość ramy łóżka drewnianego Todi – jej konstrukcja nie odkształca się, nie skrzypi, nie traci sztywności mimo intensywnego użytkowania, czasami przez wiele kolejnych dekad. Olej Hesse wnika w strukturę drewna, zatem chroni je od wewnątrz bez tworzenia sztucznej warstwy na powierzchni. Z upływem lat dąb nabiera głębszego odcienia, stając się jeszcze piękniejszym akcentem w Twojej sypialni.
Łóżko z drewna dębowego 160x200 Todi – elegancki zagłówek i harmonijna sypialnia
Tapicerowany zagłówek łóżka Todi jest szeroki i wysoki, co przekłada się na jego reprezentacyjny charakter, a przyjemnie miękka powierzchnia służy za wygodne oparcie podczas wieczornego relaksu. Szara tkanina jest praktyczna w pielęgnacji i świetnie współgra z szeroką gamą kolorów ścian oraz dodatków. Znakomitym uzupełnieniem tego łóżka są inne meble z kolekcji Dębowy Sen, takie jak stojące szafki nocne oraz komody. Wszystkie są wykonane z tego samego drewna i wykończone w ten sam sposób. Wraz z łóżkiem w okamgnieniu stworzą spójną kompozycję.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: