Łóżko dębowe 180x200 Todi
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Dębowy Sen |
| Szerokość wewnętrzna łóżka | 180 cm |
| Głębokość | 216 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 190 cm |
| Waga z opakowaniem | 106 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
| Materac w zestawie | Nie |
| Stelaż w zestawie | Nie |
Opis
Łóżko dębowe 180x200 Todi
Łóżko dębowe Todi w rozmiarze 180x200 wyznacza granicę, za którą zaczyna się prawdziwy komfort dla dwojga – zapewnia każdej osobie własną przestrzeń, jak i eliminuje wzajemne przeszkadzanie sobie podczas snu. Rama z litego dębu w naturalnym odcieniu nadaje sypialni ciepły charakter, a szeroki tapicerowany zagłówek w stonowanej szarości równoważy masywność drewna i wprowadza element miękkości.
Drewniane łóżko 180x200 Todi z litego dębu wykończonego olejem Hesse – solidność na lata
Dąb od wieków wykorzystywano tam, gdzie wymagana była najwyższa trwałość – w konstrukcjach, które miały bez problemu wytrzymać przez wiele dziesięcioleci. I taka właśnie jest rama łóżka dębowego Todi, która czerpie z tych tradycji – stabilna i odporna na codzienne użytkowanie. Została w całości wykończona olejem Hesse, który stanowi współczesną metodę pielęgnacji, ale bez zmian w strukturze tego naturalnego surowca. Olej nie tworzy warstwy, która ingeruje w wygląd mebla, czasem pęka czy żółknie – on wnika w drewno, chroni je i zachowuje jego naturalny charakter.
Komfort i wyrafinowana estetyka – dębowe łóżko Todi 180x200
Tapicerowany zagłówek łóżka Todi 180x200 zapewnia komfortowe oparcie i czyni każdą sypialnię miejscem wspaniałego odpoczynku nie tylko nocą. Poranna kawa, niedzielna lektura, wieczorna rozmowa – dzięki miękkiemu wsparciu dla pleców wszystko to, staje się jeszcze bardziej przyjemne i odprężające. Liczy się też kolor samego zagłówka: szary odcień tapicerki harmonizuje zarówno z jasnymi, nowoczesnymi wnętrzami, jak i z aranżacjami w ciemniejszej tonacji. Jeśli poszukujesz spójnej aranżacji, koniecznie przejrzyj także szafki nocne oraz komody z kolekcji Dębowy Sen, które stanowią naturalne dopełnienie całości.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: