Łóżko dębowe 200x200 Cadi
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Dębowy Sen |
| Szerokość wewnętrzna łóżka | 200 cm |
| Głębokość | 220 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 208 cm |
| Waga z opakowaniem | 89 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
| Materac w zestawie | Nie |
| Stelaż w zestawie | Nie |
Opis
Łóżko dębowe 200x200 Cadi
Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do spania i zależy Ci na tym, aby łóżko było centralnym punktem w Twojej sypialni, to model Cadi będzie świetnym wyborem. Wokół niego bez problemu zbudujesz całą aranżację. Szeroka dębowa rama z eleganckim szarym akcentem, imponujący tapicerowany zagłówek, a do tego proporcje, które robią wrażenie, ale nie przytłaczają. To łóżko dębowe dla rodzin z małymi dziećmi, które lubią spać w nocy z rodzicami. Dla par ceniących sobie komfort podczas snu i dla singli, którzy lubią mieć dużo miejsca tylko dla siebie.
Lity dąb wykończony olejem Hesse – łóżko drewniane Cadi jako inwestycja na lata
Rama łóżka drewnianego Cadi jest wykonana z litego dębu – jednego z najtwardszych gatunków drewna dostępnych w Europie. Dlatego też bez problemu wytrzyma lata codziennego użytkowania. Olej Hesse chroni drewno, nie tworząc sztucznej warstwy na jego powierzchni. Dzięki temu można nadal dostrzec prawdziwe słoje, poczuć prawdziwą fakturę i bliskość natury w swojej sypialni. Szary element u podstawy ramy to atrakcyjny dla oka akcent, który dodaje lekkości i sprawia, że masywne łóżko optycznie unosi się nad podłogą.
Drewniane łóżko dębowe Cadi – tapicerowany zagłówek i modułowa rozbudowa sypialni
Przy łóżku drewnianym 200x200 zagłówek musi być odpowiednio szeroki – i w przypadku modelu Cadi właśnie taki jest. Tapicerowany, miękki, z delikatnie zaokrąglonymi rogami, w uniwersalnym szarym kolorze. Możesz się o niego oprzeć w dowolnym miejscu i zawsze będzie wygodnie. Rama łóżka dębowego Cadi ma przygotowane nawierty na ¾ głębokości pod wiszące szafki nocne z kolekcji Dębowy Sen. Stojące modele można po prostu ustawić tuż przy łóżku. Wszystko jest dopasowane fabrycznie i wszystko tworzy spójną całość – podobnie jak komody z tej samej kolekcji, do których zakupu również zachęcamy. Chcesz stworzyć sypialnię marzeń? Z łóżkiem Cadi jesteś na dobrej drodze!
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: