Łóżko dębowe 200x200 Livo
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Dębowy Sen |
| Szerokość wewnętrzna łóżka | 200 cm |
| Głębokość | 220 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 208 cm |
| Waga z opakowaniem | 63 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
| Materac w zestawie | Nie |
| Stelaż w zestawie | Nie |
Opis
Łóżko dębowe 200x200 Livo
Łóżko dębowe Livo 200x200 cm to prawdziwie spektakularny synonim przestrzeni i luksusu w sypialni – ogromne, bez kompromisów, bez żadnych półśrodków. Łóżko w tym rozmiarze stanowi więc świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie akceptują kompromisów w kwestii komfortu i celują w perfekcyjną formę codziennego wypoczynku. Imponująca rama z litego dębu w ciepłej tonacji staje się centralnym elementem wnętrza. Natomiast zagłówek z drewnianą ramą i grafitową tapicerowaną wstawką łagodzi surowość drewna i wprowadza element przytulności.
Lity dąb i olej Hesse – łóżko z drewna dębowego 200x200 cm na pokolenia
Łóżko dębowe 200x200 wymaga konstrukcji o najwyższej wytrzymałości – to w końcu naprawdę duży rozmiar. Rama z litego dębu spełnia to wymaganie perfekcyjnie – drewno dębowe jest odporne na uderzenia, wgniecenia i intensywne codzienne użytkowanie, i zupełnie nie zmienia swojej stabilności wraz z upływem lat. Wykończenie olejem Hesse podkreśla naturalne detale: delikatne prążkowanie słojów, ciemniejsze obwódki wokół sęków, subtelne różnice w odcieniu poszczególnych elementów. Powierzchnia jest matowa, ciepła w dotyku i nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji.
Komfort i elegancka aranżacja sypialni – łóżko drewniane 200x200 z kolekcji Livo
Rozmiar łóżka drewnianego 200x200 cm przekłada się na pełną swobodę podczas snu i odpoczynku, ale nie tylko. W tym modelu tapicerowany zagłówek stanowi wygodne oparcie, dzięki któremu łóżko stanie się też miejscem relaksu również w ciągu dnia. Grafitowy kolor tapicerki jest elegancki i praktyczny – pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych wnętrz. Całość można dopełnić komodami oraz szafkami nocnymi stojącymi z kolekcji Dębowy Sen – wykonano je z tego samego drewna i wykończono identyczną metodą.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: