Łóżko Piętrowe Sosna 90 Pablo

Cena:
549,00 zł
399,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
98cm
Wysokość:
150cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PABLO/S
Numer katalogowy producenta:  SAPPS

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

ŁÓŻKO PIĘTROWE PABLO Z DREWNA SOSNOWEGO


Kto z nas nie marzył będąc dzieckiem o posiadaniu łóżka piętrowego. O zabawie, nauce, właśnie na takim mebelku.

Łóżko piętrowe to nie tylko wypoczynek, ale również zabawa i edukacja. Miejsce, gdzie jednocześnie możemy oddać się wspaniałym sennym przygodom i samemu zaaranżować sobie na nim miejsce do zabawy. Wystarczy kilka koców i nasz sypialniany mebel przemienia się w schronienie pośrodku amazońskiej dżungli. Dzieci uwielbiają się wspinać, taką namiastką prawdziwej drabiny są wytrzymałe schodki pozwalające bez problemu bezpiecznie wejść na pięterko łóżka.

Łóżko Pablo wykonane zostało z wytrzymałych desek sosnowych o szerokości 2 cm, pozbawionych skaz które mogły by negatywnie wpływać na ich trwałość. Wysokie boki poprawiają bezpieczeństwo snu, chroniąc przed upadkiem, np. podczas złych snów, lub zabawy. Prosta konstrukcja to niezawodność oraz bezproblemowy montaż. Posiada dwa miejsca sypialne o wymiarach 90x200

Wydawało by się że to już koniec funkcji, jakie może posiadać łóżko, ale jest zgoła inaczej. Spanie na jednym łóżku wraz z rodzeństwem to również zacieśnienie więzi pomiędzy dziećmi. Uczą się one dzielić przestrzeń z inną osobą. Nie czują się samotne podczas snu, wiedzą że zawsze ktoś jest blisko. Zapomnij więc o konieczności czuwania przy łóżku pociechy podczas jej nocnych koszmarków.

Łóżko sprzedawane jest bez stalarzy i materacy.

I PAMIĘTAJ !!!
"Wypoczynek Twojego dziecka ma kluczowy wpływ na jego rozwój i osiągnięcia."
łóżko białe z drewna

Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Szerokość:
98cm
Wysokość:
150cm
Długość:
207,5
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top