Łóżko popielate sosnowe 180 Wenecja

Cena:
1 129,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
190cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
211cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL7018S
Numer katalogowy producenta:  PL7018S

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Łóżko popielate z litego drewna sosnowego z serii Wenecja 180x200 do sypialni.


Każdy z nas pragnie spać w wygodnym łóżku. Podczas dnia tęsknimy za tym jakże ważnym i odżywczym dla organizmu wypoczynkiem. Często pojawia się pytanie, czy wybrać wygodne i komfortowe łóżko, czy pokusić się o ładny i pasujące do naszego wnętrza mebel. W przypadku łóżka Wenecja nie musisz podejmować takich decyzji ani iść na kompromis. Dostajesz od nas pełnowartościowe, stylowe drewniane łóżko, które jest niezwykle praktycznym meblem oraz projektowanym według obowiązujących trendów designu. Nasze łóżko zapewni Ci właściwy głęboki odpoczynek podczas snu i rześki poranek.

ZDOBIONE WEZGŁOWIE - gwarancją sosnowego łóżka jest jego stabilność i wytrzymałość.

OZDOBNY GRZEBIEŃ - szare łóżko ma nietuzinkowe zdobienia tak aby współgrał z pozostałą częścią mebli z kolekcji Wenecja

OZDOBNE NÓŻKI - drewniana rama w sosnowym łóżku opiera się na pięknie wystylizowanych nóżkach.

SZEROKA LISTWA PRZEDNIA - ekskluzywne drewniane łóżko z kolekcji Wenecja zostało wykonane z drewna sosny fińskiej w odcieniu szarym.

Jednak łóżko popielate to nie tylko miejsce, w którym śpimy. Doskonale sprawdza się jako miejsce porannego odpoczynku w dniach wolnych od pracy i obowiązków. Właśnie w nim możesz przeczytań najciekawsze książki i czasopisma o interesującej Cię tematyce. Jeśli posiadasz telewizor i sporo poduszek, dzięki wysokiemu wezgłowiu możesz wygodnie oglądać telewizję lub swoje ulubione filmy. Dzięki zastosowaniu drewna sosnowego nieposiadającego sęków łóżko jest wytrzymałe na nagłe obciążenia i mamy pewność, że rama łóżka nie pęknie na sęku, rozwarstwiając drewno.

Zagłówek zdobiony poprzecznymi listewkami tworzącymi grzebień. Popiel nie razi w oczy podczas słonecznego dnia, nie męcząc przy tym naszego wzroku, a krycie 95% sprawia, że struktura drewna jest widoczna, przez co każde nasze łóżko jest niepowtarzalne.

Decydując się na popielate drewniane meble, należy pamiętać, iż podlegają one naturalnemu procesowi starzenia. Zmianie może ulec kolor co nie jest wadą, lecz postępującym naturalnym procesem.

Kolekcja:
Wenecja
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Popiel
Krycie:
60%
Szerokość:
190cm
Wysokość:
85cm
Długość:
211cm
Głębokość:
211cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top