Łóżko sosnowe popielate 120 Wenecja

Cena:
969,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Wysokość:
85cm
Szerokość:
130cm
Głębokość:
211cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL7012S
Numer katalogowy producenta:  PL7012S

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Łóżko białe sosnowe z serii Wenecja 120x200

Łóżko z kolekcji Wenecja to wspaniałe połączenie wygodnego łóżka, które zapewni tak upragniony wypoczynek po całym dniu, jak i współczesnego designu, wpisującego się w meblarskie trendy europy. To połączenie zwieńczone jest materiałem, z jakiego wykonaliśmy popielate łóżko Wenecja. Jest to sosna bezsęczna. Wysokiej klasy surowiec, zapewniający komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Długie elementy nie pękną nam na rozsychającym się sęku, czy nie wygną się wzdłuż słoi przylegających do sęka.

ZDOBIONE WEZGŁOWIE - nie przytłaczająca ale prosta budowa solidnego łóżka sprawi, że nada sypialni harmonii oraz elegancji.

OZDOBNY GRZEBIEŃ - charakterystyczne dla serii Wenecja tzw. drabinki w łóżku Wenecja nadają niebywałego efektu końcowego.

OZDOBNE NÓŻKI - piękne drewniane łóżko zostało wykonane z drewna sosnowego w stylu prowansalskim.

SZEROKA LISTWA PRZEDNIA - przednia listwa w białym drewnianym łóżku Wenecja sprawia, że mebel staje się jeszcze bardziej trwalszy.

W czasach jakich przyszło nam żyć, pełnych stresu, ciągłego zabiegania i starań o lepszą przyszłość relaks jest niezmiernie ważnym i niesamowicie istotnym aspektem każdego dnia. To właśnie głęboki sen jest gwarantem rześkiego poranka, pozytywnego spojrzenia na otaczające nas sprawy. Właściwe decyzje podejmuje się z wypoczętą głową. A to one mogą być preludium późniejszych sukcesów, czy to w życiu zawodowym, czy też osobistym.

Łóżko sosnowe popielate pod materac o wymiarach 120x200. Pokryliśmy farbą o bazie wodnej i kryciu 95%. Łóżko sprzedawane jest bez stelaża. W naszej ofercie można zakupić stelaż sosnowy, bukowy na ramie - elastyczny.

Pamiętaj że kupując łóżko z drewna kupujesz produkt podlegający naturalnemu procesowi starzenia się. W białych meblach może powstać zmiana w odcieniu drewna. Szybszy proces może nastąpić w miejcach mocno nasłonecznionych. Nie są to wady, a jedynie natura surowca. Przetrzegamy przed trzymaniem mebli w bezpośrednim sąsiedztwie z grzejnikami i używaniu detergentów.

Do łóżka polecamy bardzo dobrej jakości materace. Stelaż sprzedawany jest osobno.

Meble białe do sypialni. Z tej serii dostępne są: komoda, szafa, szafka nocna oraz inne wymiary łóżek.

Kolekcja:
Wenecja
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Popiel
Krycie:
60%
Wysokość:
85cm
Szerokość:
130cm
Głębokość:
211cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top