Łóżko sosnowe popiel 140 Wenecja

Cena:
1 059,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
150cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
211cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL7014S
Numer katalogowy producenta:  PL7014S

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Łóżko białe sosnowe z serii Wenecja 140x200

Jeśli sądzisz, że wybór łóżka to rzecz błaha, a hasło dobry spokojny sen jest mocno przereklamowane i nie wpływa na dobre funkcjonowanie kolejnego dnia, popełniasz błąd. Łóżko to klucz do zdrowego stylu życia. Po całodniowej gonitwie, stresach i wyzwaniach warto na chwilkę się wyciszyć, zaczerpnąć głęboki oddech i po prostu wypocząć. Najlepiej zrobić to w wygodnym i pięknym łóżku Wenecja. Doskonałe połączenie funkcjonalności i niebanalnego designu zapewni komfort zarówno dla Twojego ciała, ale także i umysłu. Lubimy przecież patrzeć na ładne przedmioty.

ZDOBIONE WEZGŁOWIE - stylowy drewniany wieniec nadaje jeszcze więcej wdzięku, dzięki czemu nikt obojętnie obok łóżka z kolekcji Wenecja nie przejdzie.

OZDOBNY GRZEBIEŃ - biała tzw. drabinka pełni funkcję dekoracyjną dla kolekcji Wenecja tworząc przy tym urocze łóżko do naszej sypialni.

OZDOBNE NÓŻKI - połączenie drewnianych nóżek i białego koloru to nowoczesny styl wnętrz.

SZEROKA LISTWA PRZEDNIA - tak pięknie wystylizowane łóżko będzie doskonałym wyborem dla naszej sypialni.

Cudownie jest budzić się wypoczętym i zrelaksowanym w swoim wymarzonym i ulubionym łóżku. Zaczynać poranek z uśmiechem na twarzy. Dobry start to przecież klucz do sukcesu. Podobnie jest z wyborem łóżka, stelaża i materaca. To od tych trzech niepozornych czynników zależy cały Twój dzień. Będąc wypoczętym i odstresowanym podejmujemy lepsze decyzje, chętniej podejmujemy wyzwania, które mogą być początkiem np. sukcesu zawodowego.

Łóżko sosnowe popielate pod materac o wymiarach 140x200. Eleganckie łóżko wspaniale nadaje się do sypialni i pokoju młodzieżowego. Wykonane z drewna sosnowego nie posiadającego sęków. Zapewnia to jego wytrzymałość na długie lata. Drewno nie posiadające słabych punktów jakimi są sęki doskonale podtrzymuje stelarz i materac, bez obaw o pęknięcia lub złamanie konstrukcji.

Łóżko sprzedawane jest bez stelaża. W naszej ofercie można zakupić stelaż sosnowy, bukowy na ramie - elastyczny.

Pamiętaj że kupując łóżko z drewna kupujesz produkt podlegający naturalnemu procesowi starzenia się. W popielatych meblach może powstać zmiana w odcieniu drewna. Szybszy proces może nastąpić w miejcach mocno nasłonecznionych. Nie są to wady, a jedynie natura surowca. Przetrzegamy przed trzymaniem mebli w bezpośrednim sąsiedztwie z grzejnikami i używaniu detergentów.

Do łóżka polecamy bardzo dobrej jakości materace.

Stelaż sprzedawany jest osobno.

Meble popielate do sypialni z kolekcji Wenecja oferują również szafeczki nocne.

Kolekcja:
Wenecja
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Popiel
Krycie:
60%
Szerokość:
150cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
211cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top