Łóżko sosnowe popiel 160 Wenecja

Cena:
1 099,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Rodzaj dostawy:
  • Kurier RABEN

Szerokość:
170cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
211cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL7016S
Numer katalogowy producenta:  PL7016S

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Łóżko białe sosnowe z serii Wenecja 160x200 do sypialni.

Tworząc łóżko Wenecja w kolorze popielatym, kierowaliśmy się dewizą, iż mebel ładny i designerski nie musi być niepraktyczny. Często tak właśnie bywa, że ładne, eleganckie meble są wizją projektanta, pozbawioną przemyśleń związanych z użytkowością projektu. My stawiamy na połączenie tych cech. Tak właśnie powstało łóżko sosnowe w kolorze popielatym Wenecja. Łączy w sobie zalety mebli praktycznych z niebanalnym designem. Bo przecież wygoda nie musi być nudna. A to właśnie wygodny wypoczynek jest gwarantem rześkiego poranka i wejścia w dzień z głową pełną pomysłów.

ZDOBIONE WEZGŁOWIE - wygodny i zarazem wysoki zagłówek w sosnowym łóżku umili nam poranną kawę.

OZDOBNY GRZEBIEŃ - charakterystyczne tzw. drabinki w łóżkach Wenecja to prosta konstrukcja trwałego łóżka.

OZDOBNE NÓŻKI - drewniane nóżki nadają niebywałej lekkości dla białego łóżka.

SZEROKA LISTWA PRZEDNIA - klasycznie wykonana listwa tworzy spójną całość w sosnowym łóżku Wenecja.

Taki jest właśnie oferowane przez nas łóżko. Cieszy nie tylko ciało, realnym i głębokim wypoczynkiem, ale i oko swoim designem, doskonale wpisującym się w aktualne, obowiązujące trendy meblarskie na rynku europejskim. Oferujemy Państwu pełnowartościowy mebel, który posłuży przez długie lata. A wszystko to dzięki zastosowaniu wytrzymałego naturalnego drewna sosnowego nieposiadającego sęków. Co za tym idzie, nie musimy się martwić, czy aby na pewno w danym miejscu łóżko wytrzyma, nie rozwarstwi się struktura drewna, sęk nie wypadnie. Dodatkowo widoczna faktura drewna, przebijająca się delikatnie przez warstwę wodnej farby w kolorze popielatym, nadaje niepowtarzalności i uroku każdemu egzemplarzowi.

Łóżko sosnowe pod materac o wymiarach 160x200. Eleganckie łóżko doskonale nadaje się zarówno do sypialni małżeńskiej, jak i pokoju młodzieżowego. Neutralny kolor popielu nie obciąża wzroku i harmonizuje wnętrze.

Łóżko sprzedawane jest bez stelaża.

Pamiętaj że kupując meble z drewna kupujesz produkt podlegający naturalnemu procesowi starzenia się. W białych meblach może powstać zmiana w odcieniu drewna. Szybszy proces może nastąpić w miejcach mocno nasłonecznionych. Nie są to wady, a jedynie natura surowca. Przetrzegamy przed trzymaniem mebli w bezpośrednim sąsiedztwie z grzejnikami i używaniu detergentów.

Wysyłane w paczkach do samodzielnego montażu. Do łóżka polecamy bardzo dobrej jakości materac.

Z tej serii dostępne są: bieliźniarka z czterema szufladami, 3 drzwiowa szafa, szafka nocna oraz inne szerokości łóżek.

Kolekcja:
Wenecja
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Popiel
Krycie:
60%
Szerokość:
170cm
Wysokość:
85cm
Głębokość:
211cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top