Lustra

Lustro w jadalni – praktyczna ozdoba

Kiedy myślimy o urządzeniu jadalni w pierwszej kolejności w naszych głowach pojawia się stół jadalniany z kompletem krzeseł. Pamiętamy też o tym, że potrzebujemy mebli, które pozwolą nam wyeksponować ozdoby i ukryć mniej reprezentacyjne przedmioty codziennego użytku. W tym celu wybieramy komody, praktyczne kredensy i witrynki. Każda jadalnia potrzebuje jednak kilku ozdób, które decydują o jej charakterze. Dywaniki, ozdobne kwiaty i figurki sprawdzą się się doskonale. Warto jednak wybrać dodatki, które są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Jednym z nich jest duże lustro ścienne. Lustro w klasycznej ramie będzie ozdobą Twojej jadalni, a przede wszystkim optycznie powiększy pomieszczenie.

Uniwersalne lustro w białej ramie

W ofercie internetowego sklepu meblowego meblezych.pl znajdziesz lustra ścienne w eleganckiej białej ramie. Minimalistyczna forma sprawia, że doskonale sprawdzą się one we wnętrzach w stylu skandynawskim, rustykalnym i prowansalskim. Rama jest wykonana z drewna sosny fińskiej, które zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Powierzchnia mebla została pomalowana ekologiczną farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli. Jej krycie utrzymuje się na poziomie 85%, dzięki czemu rysunek słoi drzewnych pozostaje widoczny. Lustro jest podłużne. Możesz je zatem powiesić w pionie lub umieścić na ścianie w pionie, tuż nad komodą. Ogranicza Cię tylko Twoja fantazja. Lustro ścienne to praktyczny dodatek do wnętrza w każdym stylu. Z powodzeniem zastosujesz je nie tylko w jadalni, ale również w przedpokoju i sypialni.

Naturalny i ekologiczny materiał

Tworząc nasze meble kierujemy się dobrem naszej planety. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na to by drewno, z którego powstają nasze meble pochodziło jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Sosnowe meble pokrywamy też ekologicznymi farbami, które umożliwiają drewnu oddychanie i zachodzenie naturalnych procesów starzenia się. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się pięknymi drewnianymi meblami bez wyrzutów sumienia.

back to top