Lustra

Praktyczne lustro do przedpokoju

Lustro to obok wieszaka jeden z najważniejszych elementów przedpokoju. Wychodząc z domu chcesz przecież rzucić okiem na swoją stylizację lub szybko poprawić fryzurę czy makijaż. Nie dziwi zatem fakt, że wielu z nas ciężko jest sobie wyobrazić to pomieszczenie bez lustra. Innym atutem tego dodatku jest fakt, że jego obecność optycznie powiększa pomieszczenie. Jest to szczególnie istotne w przypadku gdy dysponujemy niewielkim i słabo oświetlonym przedpokojem. Niestety, w większości mieszkań tak właśnie wygląda to pomieszczenie. Jeśli chcesz przy okazji nieco rozjaśnić wnętrze powinieneś rozważyć zakup lustra w białej ramie. Białe meble znacząco rozświetlają wnętrze.

Białe lustro w drewnianej ramie

W asortymencie internetowego sklepu meblowego meblezych.pl znajdziesz eleganckie lustra do przedpokoju. Rama została wykonana z litego drewna sosny fińskiej. To właśnie ten materiał gwarantuje niezwykłą trwałość i wytrzymałość naszych mebli. Powierzchnia drewna została pokryta farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli. Jej krycie wynosi około 85%. To zaś oznacza, że pod jej powłoką dostrzeżesz rysunek słoi drzewnych i sęków. Ich widoczność sprawia, że każdy mebel zyskuje unikatowy charakter. Mimo produkcji seryjnej nie znajdziesz dwóch identycznych egzemplarzy. Wykorzystana przez nas ekologiczna farba wodna umożliwia drewnu oddychanie oraz swobodne zachodzenie naturalnych procesów starzenia się.

Uniwersalny mebel do każdego wnętrza

Białe lustro w drewnianej ramie cechuje się minimalistycznym wzornictwem. Dzięki temu z powodzeniem wykorzystasz je w klasycznym wnętrzu prowansalskim, skandynawskim, a nawet nowoczesnym lofcie. Mebel doskonale pasuje do pozostałych brył z kolekcji Belluno Elegante. Oszczędny i uniwersalny design sprawia jednak, że będzie doskonałym uzupełnieniem na przykład kolekcji Marone. Lustro ścienne to nieoceniony dodatek do przedpokoju. Z powodzeniem jednak sprawdzi się także w sypialni, garderobie lub salonie. Lustro jest pionowe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zawiesić je w poziomie tuż nad komodą czy bieliźniarką. Stwórz własną, niepowtarzalną aranżację. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia.

Lustro Belluno Elegante białe 130x47cm

  • 249,00 zł
  • Wysyłka 30zł

Lustro Belluno Elegante białe 60x75cm

  • 199,00 zł
  • Wysyłka 30zł

Lustro małe Toskania

  • 249,00 zł
  • Wysyłka 30zł

Lustro Toskania

  • 399,00 zł
  • Wysyłka 30zł

back to top