Lustro Belluno Elegante białe 130x47cm

Cena:
249,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
47cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
1,8cm
SKU:
PL027B
Numer katalogowy producenta:  PL027B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Lustro drewniane białe do sypialni Belluno Elegante
 

Kiedy wychodzisz rano z mieszkania, intuicyjnie sprawdzasz swój wygląd w lustrze zawieszonym gdzieś na przedpokoju. Nie masz go jeszcze? Nie czekaj dłużej! Drewniane, sosnowe lustro z kolekcji Belluno Elegante stworzone zostało właśnie do takiego celu.
Zwierciadła należą do jednych z najstarszych wynalazków ludzkości, odbijały oblicza królów i lordów. Wykorzystywane już w zamierzchłych czasach do odbijania obrazu. Tylko należycie wykonane lustro odbija obraz rzeczywisty. Tworząc nasz niezwykły mebel, mieliśmy na uwadze, by spełniał on wszystkie przypisane mu wartości użytkowe.

LUSTRO WYSOKIEJ JAKOŚCI - Stylowe lustro wysokiej jakości w eleganckiej oprawie z drewna sosnowego.

NATURALNE DREWNO - Rama wykonana z litego drewna sosny fińskiej. Doskonale komponuje się z innymi meblami z kolekcji Belluno Elegante. Jest to w pełni naturalny produkt pomalowany dodatkowo ekologiczną farbą wodną utwardzaną pod promieniami UV.

MONTAŻ W PIONIE I POZIOMIE - Solidne uchwyty montażowe umożliwiają powieszenie lustra zarówno w pionie jak i poziomie. Daje to szerokie możliwości i rozległe zastosowania w jakich możesz wykorzystać lustro Belluno Elegante. Jest na tyle wysokie by być wygodnym lustrem do przedpokoju czy garderoby. Powieszone natomiast w poziomie doskonale sprawdzi się w sypialni czy salonie.

FREZOWANE RANTY - Grube listwy drewniane zakończyliśmy estetycznym frezem, który łagodzi ostrą krawędź zewnętrzną.

Białe lustro zostało tak zaprojektowane, że może być powieszone zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dzięki tej możliwości stało się bardziej wszechstronne, można na przykład zawiesić je nad komodą, szafką lub po prostu na ścianie jako dekorację. Idealnie pasować będzie też do przedpokoju, powieszone w pionie ukaże całą sylwetkę. Pomalowane na ciepły biały kolor (RAL 9010) dopasowane do pozostałych mebli z kolekcji Belluno Elegante umożliwia stworzenie własnej aranżacji w prowansalskim stylu. Jeśli jednak masz wnętrze urządzone w innym charakterze może ono stanowić idealne dopełnienie. Jest delikatne i oszczędne w ozdoby więc dopasuje się także do na przykład nowoczesnego wnętrza.

 

lustro w białej ramie

Meble drewniane podlegają naturalnemu procesowi starzenia się drewna. Należy mieć na uwadze, że z czasem sęki i słoje mogą stać się bardziej widoczne. Proces ten znacznie się przyspiesza, gdy mebel narażony jest na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub umiejscowiony jest w sąsiedztwie źródła ciepła, jakim może być na przykład kaloryfer, nawiew lub grzejnik.

 

białe lustro

Szerokość:
47cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
1,8cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top