Lustro Toskania

Cena:
399,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Szerokość:
189cm
Wysokość:
94cm
Głębokość:
6cm
SKU:
PL2046
Numer katalogowy producenta:  PL2046

PRODUKT POLSKI

Lustro duże Toskania miodowa sosna

Szukasz sprytnego sposobu, który pozwoli Ci optycznie powiększyć sypialnię, czy salon? A może po prostu potrzebujesz stylowego i eleganckiego dodatku do swojego wnętrza? Niezależnie od tego, czym się kierujesz, duże lustro Toskania będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

Solidna drewniana ramalustro duże Toskania zostało zamknięte w masywnej, drewnianej ramie o szerokości 8cm. Jej subtelnie frezowana powierzchnia doskonale komponuje się ozdobnym wieńcem górnym. Jego obecność podkreśla przynależność lustra do kolekcji Toskania oraz jest cechą charakterystyczną dla mebli utrzymanych w stylu prowansalskim. Praktyczne wymiary – wysokość lustra wraz z wieńcem górnym wynosi 94cm, natomiast szerokość równa jest 189cm. Wymiary te sprawiają, że lustro drewniane doskonale będzie się prezentować, jeśli zawiesisz je nad komodą z kolekcji Toskania. Głębokość mebla wynosi 6cm.

Lustro drewniane w stylu prowansalskim

Rama lustra Toskania została wykonana z litego drewna sosny fińskiej. Ten naturalny i szlachetny materiał jest wyznacznikiem jakości mebla. Pokryty został ekologiczną farbą wodną w odcieniu miodowej sosny, która charakteryzuje się niepełnym kryciem. Sprawia to, że pod jej powierzchnią wyraźnie dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Dzięki temu każdy egzemplarz zyskuje swój własny, niepowtarzalny charakter.

Ciepły, naturalny odcień lustra oraz subtelne zdobienia sprawiają, że lustro wpasuje się we wnętrze utrzmane w stylu prowansalskim. Lustro drewniane Toskania doskonale komponuje się z pozostałymi meblami z tej kolekcji, zarówno w odcieniu miodowej sosny, białym lub w wariancie będącym połączeniem tych dwóch kolorów. Prowansalskie lustro Toskania będzie stanowić doskonały dodatek do Twojej sypialni lub salonu. W kolekcji Toskania dostępne jest także małe drewniane lustro, które umieścisz w sypialni lub garderobie – na przykład nad toaletką. Sprawdzi się też w przedpokoju.

Polskie meble z naturalnego drewna

Szczególną troskę przykładamy do tego, by do produkcji mebli, które oferujemy naszym Klientom zostało wykorzystane drewno pochodzące z racjonalnych oraz zrównoważanych upraw. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu naszych Klientów to bardzo istotna kwestia. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę postępujące zanieczyszczenie środowiska oraz niepokojące zmiany klimatyczne. Wybierając drewniane meble od polskiego producenta możesz mieć pewność, że podejmujesz decyzję, którą nie szkodzisz środowisku.

Kolekcja:
Toskania
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Bejca
Szerokość:
189cm
Wysokość:
94cm
Głębokość:
6cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top