MADERA VINTAGE - Komoda 2.2

Cena:
1 249,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
102cm
Wysokość:
88cm
Głębokość:
43cm
SKU:
PLMA22
Numer katalogowy producenta:  PLMA22

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Drewniana Komoda 2.2 z kolekcji MADERA VINTAGE

Komoda z dwoma szufladami oraz parą drzwiczek to doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają mniej miejsca w pokoju lub chcą podkreślić swoje minimalistyczne podejście do projektowania wnętrza. Jest to komoda rustykalna, która powstała z połączenia sprawdzonych rozwiązań meblarskich z nowym rytem kolorystycznym i fakturą, która zachwyci niejednego gościa odwiedzającego Wasz dom. Wypełni wnętrze harmonią i spokojem. Mimo licznych przetarć i szczotkowanego drewna sosnowego mebel będzie wizualnie spójny zarówno z typowo rustykalnym, jak i nowoczesnym wnętrzem nawet w loftowym stylu. Jeśli posiadasz ściany w jednolitym kolorze, również nie ma problemu. Mebel będzie charakterystycznie odcinał się od tła, wychodząc w przód, będzie stanowił mocny akcent wystroju pomieszczenia.

ZDOBIONY WIENIEC - Elaganckie zwińczenie ze szczotkowanym blatem

METALOWE UCHWYTY - Uchwyty wykonane z metalu, satynowane

DREWNO POSTARZANE - Drewno poddane specjalistycznej obróbce postarzania

CICHY DOMYK - Cały mebel wyposażony jest w system cichego domyku

OZDOBNY COKÓŁ - Drewniany cokół w kolorach szarości

Komoda w całości wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego. Dna szuflad oraz tylne ścianka mebla to płyta HDF. Jest to standard meblarski. Zarówno w drzwiczkach, jak i szufladach zastosowano system cichego domyku, który zapewni Ci komfort i łatwość w użytkowaniu. Nie zaznasz już trzaskających drzwiczek ani szuflad, które się nie domykają. Całość mebla to szczotkowane drewno o znaczącej fakturze i niepowtarzalności, pokryte ekologiczną farbą wodną, która następnie została poddana licznym przetarciom. W ten oto sposób otrzymaliśmy mebel w stylu rustykalnym, który nie tylko niebywale cieszy oko, ale także jest praktyczny i wygodny na co dzień. Blat oraz gzyms pomalowane zostały z kolei farbą wodną o odcieniu popielatym. Również zostały poddane rustykalnej obróbce i postarzaniu. Teraz goście mogą nie tylko zachwycać się wizualnym aspektem mebla, ale także poprzez dotyk poczuć jego fakturę i niepowtarzalną strukturę słoi i sęków. Mebel posiada naturalnie występujące sęki, które nadają mu szczególnego charakteru. Dodatkowym atutem mebla są ozdobne gałki w kolorze starego srebra postarzane dla zachowania spójności z rustykalnym stylem mebli.

 

Mebel wysyłany jest w paczkach do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją. Meble podlegają naturalnemu procesowi starzenia się drewna, dla tego należy unikać ustawiania ich przy źródłach ciepła bądź w wilgotnych pomieszczeniach lub miejscach narażonych na mocne promieniowanie UV.

Kolekcja:
Madera
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
Przecierane
Szerokość:
102cm
Wysokość:
88cm
Głębokość:
43cm
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy
RYSUNEK TECHNICZNY:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top