MADERA - Komoda TV

Cena:
949,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
Wysyłka po 26 Listopada
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
143cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
43cm
SKU:
PLMA18
Numer katalogowy producenta:  PLMA18

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Szczotkowana Komoda TV RTV

Jeśli szukasz idealnego mebla pod twój stojący lub wiszący telewizor, to pragniemy zaprezentować Ci mebel wykonany z drewna sosnowego, szczotkowany i przecierany w stylu rustykalnym. Każdy z nas chce nie tylko cieszyć oko pięknymi meblami, ale także móc na nich polegać na co dzień. Wszyscy chcemy, aby mebel nie był tylko ozdobą, ale także współtworzył nasz dom lub mieszkanie. Salon jest często tuż obok jadalni głównym punktem domu. Spędzamy długie chwile razem lub w samotności oglądając telewizję, nasze ulubione seriale czy komedie. Warto więc otaczać się szczególnie w tym miejscu melbami wyjątkowymi, meblami z naturalnego drewna. W tym przypadku sosnowe drewno poddane szczotkowaniu to wspaniały akcent w salonie. Mebel doskonale komponuje się z telewizorem bądź innym sprzętem RTV takim jak wieża Hi-Fi, konsola do gier, odtwarzacz DVD lub Blue Ray.

SZCZOTKOWANY BLAT - Blat poddany szczotkowaniu w kolorach szarości

METALOWE UCHWYTY - W pełni satynowane metalowe uchwyty

CICHY DOMYK - Drzwiczki wyposażone w system cichego domyku

OZDOBNY COKÓŁ - Cokół drewniany, szary, przecierany i szczotkowany

Komoda TV Madera została wykonana w całości ze szczotkowanego drewna sosnowego. Poddana została licznym procesom postarzania i obróbki, aby cieszyć oko przez długie lata. Różne etapy wykończeniowe mebla sprawiają, iż możemy poczuć wyraźną fakturę licznych słoi i sęków. Mebel został ponadto pomalowany ekologicznymi farbami na bazie wodnej, które w pełni współgrają ze środowiskiem naturalnym. Komoda posiada system cichego domyku zastosowany w drzwiczkach. Dzięki nim drzwi domykają się samoistnie, nie trzaskają i nie mają wyczuwalnego przeskoku podczas otwierania, jak to ma miejsce w przypadku standardowego zamykania. Szary szczotkowany blat doskonale kontrastuje z przecieraną bielą mebla, nadając mu niepowtarzalnego charakteru i spójności. Dna szuflad oraz plecy mebla zostały wykonane z płyty HDF. Jest to obowiązujący powszechnie standard. Ponadto uchwyty zastosowane w kolekcji Madera występują w kolorze starego srebra. Dodatkowo są one postarzane dla uzyskania niesamowitego rustykalnego efektu.

 

Mebel wysyłany jest w paczkach do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją. Meble podlegają naturalnemu procesowi starzenia się drewna, dla tego należy unikać ustawiania ich przy źródłach ciepła bądź w wilgotnych pomieszczeniach lub miejscach narażonych na mocne promieniowanie UV.

Kolekcja:
Madera
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
Przecierane
Szerokość:
143cm
Wysokość:
53cm
Głębokość:
43cm
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top