MADERA VINTAGE - Półka

Cena:
179,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
101,5cm
Wysokość:
17,5cm
Głębokość:
19cm
SKU:
PLMA08
Numer katalogowy producenta:  PLMA08

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Sosnowa półka MADERA VINTAGE

Czymże byłby pokój bez tego prostego elementu, jakim są drewniane półki? Byłby pusty, bez wyrazu, bez miejsca tak często potrzebnego na nasze ulubione kwiaty, książki czy też bibeloty. Nasza a wkrótce już Twoja półka z drewna sosnowego powstała z myślą o właśnie takich potrzebach. Niezagospodarowana ściana, zamiast straszyć naszych gości pustką może stać się ozdobą samą w sobie. Szczotkowane drewno ma swój niepowtarzalny charakter i kojarzy się z wystrojem rustykalnym i minimalistycznym. Również w pomieszczeniach stricte prowansalskich znajdzie swoje miejsce jako gustowny akcent pełen stylu i designu.

 

 

Półka wykonana jest w rustykalnym stylu ze szczotkowanego drewna sosnowego. Posiada eleganckie frezowania oraz blat w kolorze popielatym. Drewno zostało poddane procesom zewnętrznego postarzania, przez co idealnie wpasowuje się w koncepcję mebli rustykalnych oraz prowansalskich. W przypadku stylu minimalistycznego będzie idealnym akcentem, który ozdobi ścianę i pozwoli położyć na drewnianej półce wiele przedmiotów. Posiada solinde mocowanie ścienne.

 

Mebel wysyłany jest w paczkach do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją. Meble podlegają naturalnemu procesowi starzenia się drewna, dla tego należy unikać ustawiania ich przy źródłach ciepła bądź w wilgotnych pomieszczeniach lub miejscach narażonych na mocne promieniowanie UV.

Kolekcja:
Madera
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
Przecierane
Szerokość:
101,5cm
Wysokość:
17,5cm
Głębokość:
19cm
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy
RYSUNEK TECHNICZNY:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top