MADERA VINTAGE - Stół

Cena:
1 749,00 zł
879,00 zł
Koszt dostawy:
250,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
160-213cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
92cm
SKU:
PLMA26
Numer katalogowy producenta:  PLMA26

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Stół MADERA VINTAGE z drewna sosnowego

Stół to symbol oraz nieodzowny element domu. To przy nim podejmowane są najważniejsze decyzje rodzinne. To przy nim wszyscy domownicy jedzą śniadania, obiady, kolacje, spotykają się, by zagrać w ulubione planszówki czy po prostu porozmawiać. Stół do jadalni powinien być nie tylko meblem praktycznym, ale także estetycznym. Powinien być rozkładany i przyjazny w codziennym użytkowaniu. Taki właśnie jest nasz stół sosnowy Madera. Doskonale wkomponuje się we wnętrze minimalistyczne, rustykalne i skandynawskie. Dodatkowo posiada innowacyjny system rozkładania blatu, dzięki czemu oszczędzisz miejsce na co dzień, a gdy przyjdzie okazja, rozłożysz go powiększając przestrzeń szczotkowanego blatu.

SZCZOTKOWANY BLAT - Blat poddany szczotkowaniu w kolorach szarości wykonany z litego drewna sosnowego

ROZKŁADANY BLAT - Nietypowo zozkładany blat, który pozwoli cieszyć Ci się zarówno litym blatem jak i sporą powierzchnią użytkową

WZMOCNIENIA - Solidna rama, na której opiera się szczotkowany oraz rozkładany blat

SOLIDNE NOGI - Nogi z litego drewna zapewniają stabilne podpacie stołu

Blat stołu wykonany został z naturalnego drewna sosnowego. Jest to drewno szczotkowane poddane specjalistycznej obróbce postarzającej, która zapewnia wszystkie walory użytkowe oraz wygląda niesamowicie. Blat osadzony jest na solidnej sosnowej ramie i nogach, również wykonanych z drewna sosnowego. Zapewnia to niesamowitą stabilność rustykalnego mebla. Stół rozkłada się w nietypowy sposób, mianowicie tylko z jednej strony. Pozwala to uniknąć nieestetycznego szwu, gdy stół jest złożony. Możesz w ten sposób cieszyć się jednolitym blatem bez brzydkiej szpary pośrodku. Całość mebla jest postarzana i doskonale wpasuje się w rustykalno-minimalistyczny design.

 

Mebel wysyłany jest w paczkach do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją. Meble podlegają naturalnemu procesowi starzenia się drewna, dla tego należy unikać ustawiania ich przy źródłach ciepła bądź w wilgotnych pomieszczeniach lub miejscach narażonych na mocne promieniowanie UV.

Kolekcja:
Madera
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
Przecierane
Szerokość:
160-213cm
Wysokość:
75cm
Głębokość:
92cm
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top