MADERA VINTAGE - Lustro

Cena:
349,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
133cm
Wysokość:
94cm
Głębokość:
6cm
SKU:
PLMA03
Numer katalogowy producenta:  PLMA03

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Lustro w drewnianej ramie do salonu lub sypialni

Lustro to niewielki, a zarazem wyjątkowo praktyczny dodatek. Dzięki niemu możesz szybko ocenić swoją stylizację, poprawić fryzurę lub makijaż. Nie jest to jednak jedyna jego zaleta. Warto wiedzieć, że obecność lustra optycznie powiększa wnętrze. Dodatkowo, pomaga je rozjaśnić, co jest szczególnie przydatne we wnętrzach o niewielkim dostępie do światła dziennego. To zaś często spotykane zjawisko w przypadku wielu polskich mieszkań.

Szczotkowane drewno – lustro zamknięte jest w drewnianej ramie. Materiał został poddany procesowi szczotkowania, któremu mebel zawdzięcza swój szlachetny wygląd. Szczotkowane drewno jest cechą charakterystyczną całej kolekcji Madera Vintage.

Ozdobny wieniec – górę lustra zdobi frezowany wieniec w popielatym odcieniu, który doskonale koresponduje z blatami pozostałych brył z kolekcji Madera Vintage. Jego wysokość to 11cm. Subtelne frezy sprawiają, że mebel doskonale sprawdzi się we wnętrzach w stylu rustykalnym.

Stylowe lustro drewniane Madera

Lustro zostało wykonane ze szczotkowanego drewna sosnowego. Rama została pokrta farbą w odcieniu białym, zaś górny wieniec jest utrzymany w odcieniu popielatym, charakterystycznym dla całej kolekcji Madera. Całkowita wysokość lustra, uwzględniająca ramę oraz wieniec górny, to 94cm. Natomiast całkowita szerokość lustra to 133cm. Szerokość ramy lustra drewnianego Madera to 8cm. Całkowita głębokość mebla, uwzględniająca wieniec górny, wynosi 6cm.

Białe lustro z drewna szczotkowanego

Szczotkowana powierzchnia mebla nadaje całości szlachetny rys. Dzięki temu zabiegowi lustro sosnowe Madera doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach rustykalnych, jak i lekko industrialnych loftach. Śmiało możesz je umieścić w sypialni lub salonie. Ten zabieg pozwoli Ci optycznie powiększyć wnętrze. Lustro będzie się doskonale prezentować, jeśli zawiesisz je nad komodą drewnianą Madera Vintage. Będzie ono stanowiło również doskonałe uzupełnienie rustykalnej jadalni urządzonej z kolekcją Madera. W jej obrębie dostępny jest między innymi rozkładany stół jadalniany oraz krzesła sosnowe.

Lustro wysyłamy w paczkach. Jest przeznaczone do samodzielnego montażu. Do naszych mebli dołączamy instrukcję obsługi oraz zestaw akcesoriów montażowych.

Kolekcja:
Madera
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
Przecierane
Szerokość:
133cm
Wysokość:
94cm
Głębokość:
6cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top